:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

jak jeździć konno - książki, które pomogą w jeździe konnej

Jazda konna, jeździć konno książki które pomogą jeździe konnej - zdjęcie, fotografia
Klaudia Garbin - blog 11/11/2009 17:50

jak jeździć konno - Jest to mój pierwszy wpis. Jest on związany z książkami, które mogą wam pomóc w doskonaleniu swojej jazdy konnej oraz relacji z koniem - jak jeździć konno?. Nie, żebym ja lubiła czytać . Ale ja sama czerpię wiedzę z tych książek. Napisze wam tytuł oraz cenę.

Książkami które polecam są:

- "Jak lepiej jeździć konno" 27,00 zł
-"Sekrety końskiego umysłu" 17,90 zł
-"Harmonia jeźdźca i konia" 21,50 zł
-"Dosiad naturalny" 28,50 zł
-"Prawdziwy świat koni" ok. 30,00 zł
-"Lekcje, których udzielił mi koń" 21,00 zł
-"Jak rozmawiać z koniem" 19,00 zł
-"Wszechstronne szkolenie koni" 24,90 zł
- Jak jeździć konno - 34,00 zł

Reklama

jak jeździć konno - książki, które pomogą w jeździe konnej komentarze opinie

  • Olga Kaczmarczyk 2011-10-13 20:08:34

    Posiadam jedną z wymienionych przez Ciebie książek ( i oczywiście masę innych ) - "Jak lepiej jeździć konno", bardzo ciekawa książka, polecam (:A poza tym uwielbiam czytać, nie tylko o koniach (:

  • Anna Pietraszewska 2011-09-26 20:00:27

    Bardzo fajne takie zestawienie książka-cena.Może być pomocne. :)Kilka z wymienionych tutaj książek jest opisanych na moim blogu.Jeżeli ktos chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o którejś znich zapraszam na mojego bloga.Nie są tam opisane wszystkie książki aczkolwiek trochę tego jest.Jeszcze raz zapraszam!

  • Redakcja galopuje.pl 2011-05-12 21:35:27

    polecam "Heartland" i "Dublerkę"nie mogę kupić "Broszki" bo już jej nigdzie nie ma. wie ktoś o jakiejś ofercie  sprzedaży?Iwaszkiewicza "Biłek" też jest o koniu:)

  • sylwia przybylska 2011-03-16 22:52:19

    "Trener radzi" Wojciecha Mickunasa

  • ANNA BŁASIAK 2010-01-24 19:11:13

    JA TO UWIELBIAM CZYTAC KSIĄŻKI O KONIACH .
    DUŻO MI TO POMAGA-ZAWSZE TO JAKIES TEORERTYCZNE PRZYGOTOWANIE , POZNANIE ZAGADNIENIA OD TROCHE INNEJ STRONY , CHOĆ NIE MOŻNA WIERZYC DO KOŃCA WE WSZYSTKO CO W KSIĄŻKACH PISZĄ -ZAWSZE PRAKTYKA LEKKO MIJA SIĘ Z TEORIĄ . Z POŚRÓD WYMIENIONYCH POWYŻEJ KSIĄŻEK MAM KILKA Z NICH I TAK JKA PISAŁAM NA POCZĄTKU GORACO POLECAM . :))

  • julia me 2009-12-14 16:33:22

    B a rdzo polecam książki heartland świetne książki

  • Andżelika Sindrewicz 2009-12-03 17:32:05

    ja znam bardzo dużo książek i posiadam bardzo dużo , ale poradzę krótko :dla tych którzy uczą się jeździć - polecam jakieś obrazkowe książki na których bd można się wzorowaćdla zaawansowanych - rozbudowane , tekstowe książki , również bd można sprawdzić swoją wiedzę

  • Justyna Baran 2009-11-18 17:04:34

    uważam, że godną polecenia jest książka Adama Królikiewicza ,,Jeździec i koń w terenie i skoku"szczerze powiem, to nie wiem czy można ją gdzieś kupić...ja ją dostałam od mojego trenera, wydawcy.

  • Klaudia Kokoszka 2009-11-15 15:41:29

    Ja polecam "Jak zrozumieć konia-Psychika,szkolenie,pielęgnacja"-Dowiedziałam się z niej dużo o koniach,dużo więcej niż jak zaczynałam jazdę:)

  • Zuzia Pyffel 2009-11-14 14:40:26

    o,to do przeczytania polecam jeszcze całą serię książek "heartland" Lauren Brooke.Naprawdę ciekawe książki,ja każdą część czytałam w jeden dzień :-D ponieważ jak się zacznie czytać to nie można przestać :P i także polecam "Broszkę" i "Dublerkę" Ewy Bagłaj :-D pozdrawiam !

  • Katarzyna Kiś 2009-11-13 09:49:14

    Oczywiście ta pierwsza książka to Broszka

  • Katarzyna Kiś 2009-11-13 09:48:04

    Ja polecam książki Ewy Bagłaj "Borszka" oraz "Dublerka" świetne powieści, ale są raczej to książki do czytania dla przyjemności a nie do wyciągnięcia z nich jakiejś wiedzy o koniach i jeździectwie :)

  • Zuzia Pyffel 2009-11-12 20:37:15

    Ja także polecam książkę "Prawdziwa więź z koniem" Lindy Tellington-Jones.Opisuje system TTouch oraz że kształty łba,ganaszów czy oczu opisują charakter konia.Bardzo ciekawa i przydatna książka.Według mnie każdy koniarz powinien ją przeczytać ;-) !

Dodajesz jako: |