:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Agnieszka - blog 23/06/2012 20:09

W syajni mamy nowego konisia - Ladyy

Reklama

Nowy koniś :) komentarze opinie

  • Agnieszka 2012-08-03 11:49:50

    Dziękuję bardzo wszystkim za miłe komentarze,Lady ma się świetnie tryska energią.Przepraszam ale zdjęć Lady nie ma jeszcze ponieważ kabelek od aparatu mi się zniszczył i musze kupć nowy (dzisiaj znów wyjeżdżam na wakacje i nie mam czasu.Zdjęcia będą przedstawiać Lady przed przybyciem do mojej stajni i po przybyciu ;) pozdrawiam miłych wakacji!

  • Maja 2012-07-19 15:33:31

    dziwni ci ludzie.. -,--

  • Zocha Dymek 2012-07-13 15:01:57

    Klaczka miała szczęście że do Ciebie trafiła! Niektórzy nazywają siebie koniarzami, bo umieją jeździć konno i czytają o tym książki. Jednak wiem że prawdziwy koniarz to taki, który przejmuje się nie tylko swoimi, zadbanymi końmi, lecz także takimi, które potrzebują wsparcia. Ty z pewnością zasługujesz na miano Przyjaciela Koni. Tak trzymać!

  • Iwona Leks 2012-06-26 06:59:02

    Przydałyby się jej jakieś zdjęcia :)

  • Aleksandra 2012-06-26 01:16:34

    jejku dobrze ze los tak pokierowal, ze tam pojechalas <3 nie wiem po co ludzie kupuja konie i wgl zwierzeta a potem okazuje sie ze nie maja kase na ich utrzymanie albo im sie znudzily ... i w imieniu Lady dziekuje ci, ze ja z tamtad zabralas <3

  • Ryszard 2012-06-24 20:38:36

    Ja również się cieszę, że ją uratowałaś :D:D Konik wiele Ci zawdzięcza ^^
    Życzę Wam obu wieeele szczęścia! :P

  • Magdalena Lisowska 2012-06-24 10:33:11

    cieszę się, że ją uratowałaś :) teraz napewno jest szczęśliwa i baaaardzo Cię kocha :)

  • Natalia Rosiak 2012-06-24 08:32:37

    Wzruszyłam się ,dobrze ,że są tacy ludzie . :)

Dodajesz jako: |