Mam na imię AGNIESZKA mieszkam w Katowicach i chodze do 6 klasy. Obecnie mam 2 konie i jeżdże do nich tak często jak się da. Pierwszy a może raczej pierwsza klacz jaką kupiłam z tatą ma na imię Komana i kupiliśmy ja listopada 2010 roku. Komana jest bułana i ma źrebaka imieniem Borte. Sama Komana jest mieszańce Araba i Konika polskiego jest bardzo miła i grzeczna ale także zaczepliwa , aha i nie cierpi najbadziej majac jeźdzca na sobie skakać. Mimo jej niektórych wad kocham ja najbardziej na świecie. (Mam ją na avatarze) Drugi to wałach imieniem Łosiek kupiliśmy go 13 października... czytaj więcej

Powiązane zagadnienia


Tu jesteś: galopuje.pl » blogi » Agnieszka Płociszko o mnie - BLOG - Jeździectwo & Konie na galopuje.pl

O mnie

Mam na imię AGNIESZKA mieszkam w Katowicach i chodze do 6 klasy. Obecnie mam 2 konie i jeżdże do nich tak często jak się da.
Pierwszy a może raczej pierwsza klacz jaką kupiłam z tatą ma na imię Komana i kupiliśmy ja listopada 2010 roku. Komana jest bułana i ma źrebaka imieniem Borte. Sama Komana jest mieszańce Araba i Konika polskiego jest bardzo miła i grzeczna ale także zaczepliwa , aha i nie cierpi najbadziej majac jeźdzca na sobie skakać. Mimo jej niektórych wad kocham ja najbardziej na świecie. (Mam ją na avatarze)
Drugi to wałach imieniem Łosiek kupiliśmy go 13 października 2011 roku. Łosiek jest myszaty przez co większość osób mówi na niego mysza. On jest konikiem polskim , i ma na ciele guziczek przez który strzela baranki jest za to mimo wszystko przyjazny i leniwy , ale najbardzie i najpiękniej lubi skakać. Mimo jego drobnych wad kocham go tak jak Komane.
Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć napiszcie a ja napewno udziele wam odpowiedzi. :):)

Copyright © CMC Media dla galopuje.pl - Jeździectwo & Konie 2019