:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

10 faktów o nas - zabawa

Dodano: 2013-06-02 14:16:16

• M-koniara-29 2013-06-02 14:16:16

Takie dla zabawy :)1. Moim ulubionym kolorem jest zielony2. Nikt nie potrafi konkretnie powiedzieć, jaki mam kolor oczu, nawet ja sama3. Mam na ścianie kartonowego Slendermana mojego wzrostu4. Jako dziewczyna poniosłam klęskę, przykładowe moje teksty: "Nie potrzebuję ani jednego ciucha więcej" "Łażenie po sklepach z ciuchami to nuda" "Chrzanić diety, wyglądam idealnie" "Ale z niej laska"5. Uważam, że duże uda są zarypiste 6. Uwielbiam kolesi z długimi włosami7. Mam bardzo jasną karnację, czasem wygląda to wręcz upiornie :P8. Mam krzywe zęby9. Uwielbiam pisać powieści, ale nienawidzę czytać10. Nic mnie tak nie wnerwia, jak pochopne ocenianie innych ludzi. Jest to jedna z tych rzeczy, których po prostu nie zdzierżę Teraz Wy :)

odpowiedz cytuj
  • ariam 2013-06-04 13:42:03

1. Uwielbiam książki Sparksa.2. Mam 3 psy.3. Bardzo lubię tresować psy.4. Często jem owoce i warzywa.4. Chociaż próbuje schudnąć, to i tak po paru dniach wracam do poprzedniego sposobu jedzenia.5. Jestem prawie mulatką.6. Lubię kolor błękitny, zielony i biały.7. Lubię kiedy moje włosy pachną cytrusami.  (szampon)8. Mam uczulenie na barwniki i konserwanty (sztuczne).9. Czasem "wpada" mi żeby zrobić się na emo, ale na szczęście przechodzi. :P 10.  Mam tak długie włosy, że jak sięgnę ręką by dotknąć pleców to je łapie :)

odpowiedz cytuj
  • paula04 2013-06-04 14:03:44

Czy ma to jakikolwiek związek z końmi?! Na tym forum jest naprawdę dużo bezsensownych wątków "Poznajmy się" lub "Czego teraz słuchasz?". Dzięki waszym beznadziejnym tematą trzeba szukać w wyszukiwarce, prawdziwych pytań, aby pomóc ludzią. No i rzecz jasna; co mnie obchodzi, że lubisz zielony??

odpowiedz cytuj
  • sarucha 10 2013-06-04 14:45:58

Czy ma to jakikolwiek związek z końmi?! Na tym forum jest naprawdę dużo bezsensownych wątków "Poznajmy się" lub "Czego teraz słuchasz?". Dzięki waszym beznadziejnym tematą trzeba szukać w wyszukiwarce, prawdziwych pytań, aby pomóc ludzią. No i rzecz jasna; co mnie obchodzi, że lubisz zielony??Zgadzam się!!! To jest strona o koniach a nie facebook!!

odpowiedz cytuj
  • M-koniara-29 2013-06-05 17:18:46

Radzę dokładnie zapoznać się z forum. W hydeparku nie muszą być rzeczy związane z końmi. Jak chcesz poczytać o koniach to przejdź do innego działu forum. Radzę na drugi raz popatrzeć uważnie i nie bulwersować się od razu :)

odpowiedz cytuj
  • opKon 2013-07-06 20:17:26

1. Jestem dziewczyną.2. Kocham jazdę konną i fotografię.3. Mam psa i dwa koty.4. Mam niebieskie oczy.5. Uwielbiam kolory: zielony, niebieski, brązowy.6. Mam długie włosy.7. Lubię czytać.8. W kuchni najbardziej lubię zapachy.9. Mieszkam na wsi.10. Od września idę do 3 gimnazjum.

odpowiedz cytuj
  • Kasia172 2013-07-06 23:01:22

1. Nie mam zwierzątka :(2. Marzę o własnym psie i koniu <33. Kocham jazdę konną4. Czytam książki dniami i nocami5. Trenuję koszykówkę6. We wrześniu idę do 2 gimnazjum7. Jestem uzależniona od słodyczy8. Mam bardzo dużą niedowagę ważę 36 kg przy wzroście 157 cm9. Nigdy nie miałam chłopaka10. W pełni zgadzam się z M-koniara-29    XD

odpowiedz cytuj
  • miki1305 2013-07-06 23:08:47

1. Jestem wolontariuszką w schronisku dla zwierząt.2. Lubię Harrego Pottera ;)3. Lubię czytać książki Stephena Kinga.4. Mam dłuuugie włosy, jednak nie podobają mi się, bo się puszą i rozdwajają :P5. Mam króliczka miniaturkę baranka, który mieszka u mnie w pokoju w tak dużej zagrodzie, że        znajomi mówią, że ma własne M4 xD6. Moje oczy są koloru nieokreślonego xD Raz niebieski, raz zielone, raz szare, a po środku jakieś    takie żółte ;)7. Chcę zostać weterynarzem.8. Chodzę do klasy sportowej o profilu: siatkówka... Właściwie to CHODZIŁAM, bo właśnie             skończyłam gimnazjum. Dalej skupiam się na biol-chemie ;)9. Nosiłam ruchomy aparat na zęby :P xD10. Boję się pająków...

odpowiedz cytuj
  • elizka21 2013-07-28 18:03:25

1. Uwielbiam zwierzęta ( konie, psy koty :P)2. Mam dwa psy i papugę.3. Mam brata :)4. Chodzę do drugiej klasy technikum5. Jestem uzależniona od telefonu komputera6. Moja karnacja przez cały rok jest biała :( 7. Słucham rapu : Chada, Gabi, Sobota, Słoń, Shellerini itd. ^^8. Nie jestem typową dziewczyną. Gdyż nie chodzę w sukienkach bluzkach z cekinami i różowych rzeczach -,- . Wręcz przeciwnie wolę założyć dresy i luźną koszulkę ze śmiesznym napisem :D9. Moje wyjście na zakupy zazwyczaj zaczyna się na sklepie sportowym i tam się kończy ... Przykre ale prawdziwe :P10. Łącze w sobie różne rzeczy które nie pasują zupełnie :P Np: anime z jeździectwem xD Pozdrawiam :)

odpowiedz cytuj
  • victoria2511 2013-07-31 12:26:03

1.Idę do 3 gimnazjum2.Chcę zostać weterynarzem3.Z moim psem (nazywa się Echo) trenuję posłuszeństwo i flyball4.Zaczęłam jeździć konno w wieku 6 lat5.Jestem wegetarianką :D6.Jestem w połowie arabką w połowie polką7.Chodzę do klasy o profilu biol-chem-fiz8.Planuję zacząć profesjonalne treningi sportowe w stajni Hanna pod Wrocławiem9.Mam brązowe oczy10.Jestem niezdecydowana,pochopnie podejmuję decyzje,szybko się na coś nakręcam :DTakie wątki są bardzo fajne i nie rozumiem czemu niektórzy się czepiają.Dobrze jest wiedzieć z kim sie pisze,kto udziela ci rad itd.

odpowiedz cytuj
  • Windy 2013-08-02 22:53:34

1.Jeżdżę konno od 1 maja 2011.2.Mam psa, czteroletnią suczkę cavalier king charles spaniel.3.Lubię rysować.4.Kocham wszystkie srokate konie <3.5.Podobają mi się rybie oczy u koni.6.Mam długie ciemnie włosy (prawie czarne), śniadą cerę i czekoladowe oczy :3.7.Nie lubię chodzić po galeriach handlowych w poszukiwaniu ciuchów i kosmetyków.8.Kocham jeździć na oklep <3.9.Nie mam ulubionego koloru, lubię prawie wszystkie.10.Mama powiedziała, że jak będę miała średnią 6.0 to dostanę konia XD.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"