:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Chce mieć własnego konia!!!

Dodano: 2010-08-14 12:46:38

• Ranissimo 2010-08-14 12:46:38

Nie wiecie, może jak namówić rodziców na konia. Jeżdże dobrze, skacze i będe startowała w zawodach. Za jakieś pół roku kupić własnego konia. Trzymałabym go w stajni (Legia Kozielska) i przyjeżdżałabym do niego 5 razy w tygodniu. codziennie chodziłby na padok i na karuzelę. Warunki mam tylko rodzice się nie zgadzają.  Jak możecie to podajcie mi sposoby na namówienie rodziców, lub argumenty dlaczego nie powinnam mieć konia.  Błaaagam o rady... Piszcie szybko i jak najwięcej...

odpowiedz cytuj
  • Epoka 2010-08-14 14:20:20

Hmmm... Może poproś rodziców o konia jako prezent urodzinowo-bożo narodzeniowo-wielkanocno-mikołajkowo-imieninowy ? Chodzi mi o to, że gdybyś dostała konia to pokryłby on wszystkie prezenty na cały rok? Albo poszukaj konia " z przeszłością" , którego na prawdę pokochasz i może wtedy poproś rodziców, aby się nad nim zlitowali, albo poszukaj na targach końskich. Może uda Ci się ocalić jakiegoś konia przed rzeźnią?

odpowiedz cytuj
  • Olka96 2010-08-14 14:40:12

Ja jak coś chcę od rodziców to po prostu nie daję im spokoju i tak długo ich męczę że w końcu odpuszczają np. chciałam mieć chomika to gadałam im codziennie i wogle aż w końcu się zgodzili :D Albo powiedz im coś takiego: jestem już dość odpowiedzialna by mieć własnego konia albo pokaż im że jesteś odpowiedzialna np. bardziej się przykładaj do nauki i obowiązków w domu... Mam nadzieję że pomogłam Pozdrawiam :)

odpowiedz cytuj
  • Ranissimo 2010-08-14 20:48:39

Bardzo dziękuje za rady, ale moi rodzice nie są tacy ustępliwi. jak ich będę męczyć to powiedzą mi coś w stylu: jak będzisz dorosła to kupisz sobie konia jak będzie cię na to stać lub jak będziesz nas męczyć to nigdy nie będziesz mieć konia...No trudno, ale dziekuję za rady. Choć proszę o więcej...

odpowiedz cytuj
  • Olka96 2010-08-14 20:57:42

Właśnie nie możesz się poddawać to pierwsza zasada jak się coś chce trzeba pokazać Im że Ci na tym koniu zależy!

odpowiedz cytuj
  • Olka96 2010-08-14 20:58:37

Powiedz że to Twoje marzenie i że już nic więcej nie chcesz (póki nie dostaniesz konia) :D

odpowiedz cytuj
  • Epoka 2010-08-14 21:17:01

Ja na Twoim miejscu żyłabym dalej normalnym życiem nie zaprzątając sobie głowy kupnem konia . Ale kiedy bym już zobaczyła konia, którego pokochałabym i który hmm... no nie wiem jak to powiedzieć ... takie coś się czuje. Gdybym wiedziała, że to "ten jedyny" to nawet rodzice nie stanowiliby dla mnie przeszkody .

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2010-08-15 14:24:57

przede wszystkim nie poddawaj się .!!!ja jak chciałam nauczyć się jeździć konno to tak jak Olka96 codziennie im gadałam,że chce na konie,a później opowiadałam im jakieś ciekawe rzeczy związane z końmi...no i w końcu po 2 tygodniach zgodzili się.!ale nic mi nie powiedzieli tylko pojechali do stadniny i mnie zapisali.!postaraj się opowiadać jakieś ciekawe rzeczy o koniach.zapytaj się dlaczego nie chcą abyś miała konia...wiem,że to dość trudne i męczące,ale też smutne,ale na Twoim miejscu starałabym się żyć normalnie.a kiedy spotkałabym jakiegoś cudownego konia,w którym bym się zakochała od pierwszego wejrzenia to wierciłabym im dziurę w brzuchu nie wiadomo jak długo i jak często .!a przede wszystkim szczerze bym z nimi porozmawiała.zapytała dlaczego się nie zgadzają na zakup konia i przedstawiłabym im argumenty dlaczego TY chcesz konia.!np.:-umiem już doskonale jeździć konno więc zamiast męczyć koni ze stadniny tylko własnego.!-pokazałabym im jakieś słodkie fotki np.:z neta małych źrebaczków.

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2010-08-16 14:03:24

wiedz że ja moich rodziców męczyłam chyba z rok zanim mnie zapisali na koniea o własnym koniu nawet nie marzę bo wiem że go nigdy w życiu nie będę miała (oczywiści póki nie jestem dorosła)i wiem że oni nie lubią koni...a ty jeśli masz jakieś szanse to walcz do końca!!!!!!!!!ciągle proponuj nowe rozwiązania, wymyśl coś co im pasuje nie wiem zajmuj się jakimiś tam obowiązkami w domu tak jak mówiła Epoka powiedz że to będzie jakiś prezent za rok czy dwa lata (u mnie nie podziałałoby nawet za 20 lat)wymyśl coś co im się spodoba jakiś powód

odpowiedz cytuj
  • Agatulec13 2010-08-16 14:59:14

Olka96 : chomik to nie koń!Trudno w tej sprawie doradzić..

odpowiedz cytuj
  • malinowo 2010-08-16 16:11:46

Ja też chciałabym mieć konia i liczę sie z tym że moi rodzice nie mają za dużo pieniędzy.Tata powiedział mi że za pare lat jak bede sie dobrze uczyć to dostane konia i powiędział że najważniejsza jest nauka. Wiec może i ty tak sprubuj i powiedz że jak przez powiecmy 2 lata będziesz miała jakąś tam średnią do której jeszcze nie doszłaś a jest ona bardzo dobra to morze i oni ci to obiecają tak jak i moi rodzice tylko musisz zawsze mieć nadzieję. Ja jestem taka koniarą że ciągle myśle o nich i nie mogę przestać. Od czasu do czasu muwie wszystkim o tym ale tak żeby nieprzesadzić.Morze troche pomogłam  ty też tak sprubuj pozdrawiam.;] 

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"