:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Chomik

Dodano: 2011-03-27 18:29:41

• AdaRadkiewicz3 2011-03-27 18:29:41

Witajcie.! :) Mam pytanko, jakie można dawać "dodatki" chomikowi? w sensie takim, że np. chlebek vasa(czy jak to sie tam pisze) można chleb zasuszony? Co wy dajecie? Pozdr. ;]

odpowiedz cytuj
  • Karolla 2011-03-27 18:37:06

wszystkie warzywa i większość owoców ;d absolutnie żadnej czekolady!! ;D  

odpowiedz cytuj
  • AdaRadkiewicz3 2011-03-27 21:47:58

spróbuję przestrzegać ;D

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-03-30 15:59:26

jak jak miałam chomika to dawałam mu prawie wszystko .jakieś warzywa,owoce,ale raz dorwał się do czipsów i ... nic . !czekoladą go poczęstowałam zadowolony był,frytki też jadał . !polecam słonecznik nie łuskany,sam sobie da z nim świetnie radę . !fajnie patrzeć jak chomiczek sobie go otwiera i zjada . !:)

odpowiedz cytuj
  • AdaRadkiewicz3 2011-03-30 20:51:57

hehe :) dziękuję ;))

odpowiedz cytuj
  • Olka96 2011-04-02 21:23:18

ja miałam chomika syryjskiego prawie 2 lata i najchętniej jadał:- nasiona dyni- kukurydzę- ser żółty- ogórki - marchewkę- dropsy (do kupienia w sklepie zoologicznym najlepiej wszystkie smaki)no i radzę też dawać czasem coś nowego kupionego w zoologu np. takie kolorowe pałki (nie pamiętam nazwy)- kolbymała porada co do kolb:- najlepiej kupować takie które będą się długo trzymać bo mi się zdarzało że chomik wtranżalał tego samego dnia którego ją wieszałam. Te mocniejsze są zazwyczaj ,,chudsze""- suchy chleb lub bułkę- a jeśli chodzi o karmę to mam radę żeby kupować w zoologicznym na wagę i mieszać wszystkie rodzaje ze sobą dla urozmaicenia.a co do miski na żarcie to radzę ceramiczną (nie będzie wywracał) chociaż jak zechce to i tak wysypie xd(Ja wolałam nie eksperymentować ze swoim i nie dawałam mu żadnych śmieci do jedzenia) no to na tyle xd

odpowiedz cytuj
  • AdaRadkiewicz3 2011-04-03 13:34:15

:)

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-04-04 07:48:19

Od chleba chomik będzie chorował , najlepiej dawać marchewki ,jabłka, ogórki surowe, sałate ... itp.

odpowiedz cytuj
  • AdaRadkiewicz3 2011-04-04 12:15:11

czemu ma chorować od chleba? Mojej Gerdzi bardzo smakuje.

odpowiedz cytuj
  • Olka96 2011-04-04 12:32:48

a mi się wydaje że to raczej od sałaty prędzej zachoruje bo czytałam gdzieś że teraz nie można dawać chomikom sałaty bo zawiera jakieś szkodliwe substancje.

odpowiedz cytuj
  • Karolla 2011-04-04 12:35:13

jak dawać chleb to z umiarem ;) dodam jeszcze, że te płatki o których wspomniała Olka96 to wafle wielowarzywne dla gryzoni. Nie polecam stosowania u chomika poidełka, ponieważ te zwierzęta "czerpią" wodę z pokarmu.  także dawać raz na dwa dni jabłuszko, marchewkę, albo jakieś warzywko ;) I wstawiam zdjęcie mojego ;D a jakie Wy macie? ^^ ;D

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"