:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zakup konia niezbędne rzeczy

Dodano: 2012-08-30 08:15:07

• Halusia 2012-08-30 08:15:07

mam namyśli najpotrzebniejsze rzeczy i jeszcze jedno pytanie jeśli bym chciała od właściciela odkupić jeszcze siodło i ogłowie jaki mógłby być to koszt???bardzo serdecznie proszę o odpowieć i pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • siskiss 2012-08-30 08:26:42

za konia jeszcze nie chce kupić, a już mam rozpiskę jakie rzeczy bedą mi potrzebne ;)a co do siodła i ogłowia, powiem tak to zależy od  właściciela konia, ale weź pod uwagę że taniej moze cię wynieś np. nowe niż używane . Przemysl ile byś dała za nowe, no i jeżeli wymyślony koszt własciciela będzie większy to się nie opłaca. pozdrawiam ;)

odpowiedz cytuj
  • Renizi 2012-08-30 08:34:14

Jeśli pytasz co jest do konia potrzebne kiedy już go kupisz, to chyba nie jesteś gotowa na posiadanie konia.Co do siodełka, to proponuję zorientować się ile sprzedawca by chciał za siodełko z koniem. Takie transakcje opłacają się tylko wtedy kiedy właściciel za siodło dużo nie chce. W większości przypadków siodeł te sa już mocno wyeksplatowane, a potencjalny kupiec i tak prędzej czy później będzie zmieniał siodło.A ogłowie to mimo wszystko kupiłabym nowe. Ogłowia nie są takie drogie, a wtedy masz pewność że będziesz miała zadbany sprzęt - o ile sama bedziesz o niego bać.

odpowiedz cytuj
  • Konikowa505 2012-08-30 10:10:37

Jeśli pytasz co jest do konia potrzebne kiedy już go kupisz, to chyba nie jesteś gotowa na posiadanie konia.Co do siodełka, to proponuję zorientować się ile sprzedawca by chciał za siodełko z koniem. Takie transakcje opłacają się tylko wtedy kiedy właściciel za siodło dużo nie chce. W większości przypadków siodeł te sa już mocno wyeksplatowane, a potencjalny kupiec i tak prędzej czy później będzie zmieniał siodło.A ogłowie to mimo wszystko kupiłabym nowe. Ogłowia nie są takie drogie, a wtedy masz pewność że będziesz miała zadbany sprzęt - o ile sama bedziesz o niego bać.

odpowiedz cytuj
  • Indi 2012-08-31 08:53:10

Jeśli pytasz co jest do konia potrzebne kiedy już go kupisz, to chyba nie jesteś gotowa na posiadanie konia.   Dokładnie! Po co kupywać zwierzę skoro nie ma się pojęcia o jego podstawowych potrzebach? :/ Kolejny konik zabawka?

odpowiedz cytuj
  • Wiki123 2012-08-31 11:40:59

Nie chcę być niemiła,ale jeśli nie wiesz co jest potrzebne dla konia,to nie jesteś gotowa,żeby posiadać własnego wierzchowca.Doświadczony jezdziec wie co jest potrzebne,a ty jak widać nie wiesz.Nie wystarczy kupić siodło i ogłowie,trzeba się znać na chorobach koni,potrzebach itp.Koń to duża odpowiedzialność to nie jest kupno rybki.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"