:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Co myślicie o tych sztybletach?

Dodano: 2012-06-29 13:56:39
: Rekreacja konna

• destique 2012-06-29 13:56:39

Mam na myśli te sztyblety. Wiem, że bardzo wiele osób je posiada, i mimo iż są gumowe, nie wszyscy na nie narzekają, wręcz przeciwnie, uważają je za bardzo dobre jak na sztyblety gumowe. A co Wy, którzy je macie, o nich sądzicie? Jak się Wam sprawują? Są wygodne? Jak są wytrzymałe? Czy rzeczywiście tak bardzo poci się w nich noga latem? Bo słyszałam różne opinie, niekoniecznie te złe, a jestem ciekawa co Wy o nich powiecie.

odpowiedz cytuj
  • Oczy Nocy 2012-06-28 16:51:07

Ja mam te sztyblety. Są nie najgorsze. Owszem noga się poci ale jak masz skarpetki to da się wytrzymać, a po jeździe najlepiej od razu zmienić na inne butki. Gorzej jest w zimę kiedy naprawdę jest bardzo zimno w nogi w nich. Jednak owszem w strzemieniu trzymają się dobrze, jeździ się wygodnie. Bardzo szybko się brudzą i dosyć ciężko to błoto domyć. Ale ogólnie jak na sztyblety gumowe są ok.

odpowiedz cytuj
  • Saphira 2012-06-30 18:46:33

Hey ! To sa takie same sztyblety jak ja mam...One są dobre, gumowe, ale łatwe w pielęgnacji (przetrzesz mokrą ścierką i gotowe ) ale też łatwo się brudzą. No i sa wytrzymałe, mam je już  jakiś rok około. I zdziwiło mnie, że są tak sztywne, bo owszem, kostkę usztywniają i to widać, ale też dobrze chronią palce przed uszkodzeniem w razie nadępnięcia przez konia. Wiem co mówię, w tych sztybletach już dwa razy dostałam, z czego raz dziś :/ , przez dosyś masywnego, dużego konia, myślałam, że sobie palce połamię, ale te sztyblety śiwetnie chronią, miałam jedynie różowe ślady, które po zdjęciu butów utrzymywały się przez ok. 30 min. Gdyym ściągnęła je wcześniej, nie byłoby chyba takiego śladu tak długo, bo nogi się nawet dosyć pocą w tych sztybletach, chociaż nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie... Ja bardzo lubię te sztyblety gumowe, chociaż mają swojhe wady, np. zbyt wytworne nie są.

odpowiedz cytuj
  • ZuuZuu 2012-07-01 13:13:49

Mam te sztyblety i jeszcze gumowe i muszę stwierdzić , że chętniej sięgam po te :). Po 1 i chyba najważniejsze w tych możesz łazić wszędzie i po wszystkim. Są też wygodne. Z tym poceniem jest aż tak źle tyle , że w zimę i jesienią zamarzają ci nogi :<.

odpowiedz cytuj
  • Stajenna 2012-07-01 14:18:57

Są to wygodne buty. Ale w lato strasznie się poci w nich noga:(

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"