:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Co polecacie ??

Dodano: 2014-12-11 20:18:16

• patrycja64 2014-12-11 20:18:16

Hejka , nie jestem urodzonym molem książkowym no chyba że do książek o koniach . I tu skierowałam moje pytanie . Znacie jakieś ciekawe , przygodowe książki w których głównymi bohaterami są konie ? Jeśli tak to podajcie nazwę i krótki opis co sądzicie o książce , czy jest ciekawa czy momentami przynudza :) . A i jeszcze jedno może znacie jakieś ciekawe filmy o koniach ? Ja oglądałam Czas Wojny , Skok po marzenia , Flicka ( chciała bym obejrzeć ale nie mogę znaleźć całego filmu i chyba muszę kupić :/ ) i parę innych nie pamiętam Xd :D . To co polecacie z książek lub filmów ?? :) Pozdrawiam .. <3

odpowiedz cytuj
  • Julianna 2014-12-12 14:06:53

Poczytaj sobie książkę "Czas Wojny" :) - jest super! 

odpowiedz cytuj
  • amazonka ada 2014-12-12 17:17:37

Ja polecam Heartland <3 Po prostu cudowna książka. Według mnie w ogóle nie przynudza :D Zawsze jest jakaś akcja. Opowiada o dziewczynie, która leczy konie z różnymi problemami itp. Można się dowiedzieć mnóstwa ciekawych rzeczy o koniach. Na razie wyszły 22 tomy (ale w sumie 11 książek bo 2 w 1 :D). Na tej podstawie powstał też serial - tylko zmienili nazwę na "Zaklinacze koni". Ja jestem właśnie w trakcie oglądania (pierwszy sezon) już po przeczytaniu tych książek, które wyszły ;) Serial oczywiście dużo gorszy od książki (dużo zmienili i to istotnych rzeczy), ale też jest fajny :) Więc Heartland polecam całym sercem, bo jestem bezgranicznie zakochana w tej książce (moja ulubiona :D).                                                                ***O koniach jest też seria Jinny z Finmory. Mi się podobała, chociaż absolutnie nie dorasta do pięt Heartlandowi. Ta książka z kolei jest o dziewczynie, która ma swoją klacz uratowaną z cyrku.                                                              ***Akademia Canterwood opowiada o nastolatce, która wyjechała do elitarnej szkoły jeździectwa razem ze swoim koniem. Temat trochę oklepany (pomijając konie), bo dziewczyna ma oczywiście wredną przeciwniczkę, zakochuje się w chłopaku i takie tam bla bla bla ;D Ale luźna, więc dość fajnie się czyta :) Na razie na język polski przetłumaczono dwie części.                                                              ***3 częściowa seria książek "Elena" ta też jest super (no nie tak jak Heartland :D). Rodzice Eleny mają stadninę, więc ona jeździ konno, startuje w zawodach itp :)                                                             ***"Zaklinacz koni" tą książkę przeczytałam zanim zaczęłam jeździć konno, ale już wtedy bardzo mi się podobała. Teraz pewnie byłabym nią zachwycona ;) Dziewczyna ulega poważnemu wypadkowi wraz ze swoim koniem. Ona ma amputowaną nogę, a koń jest w ciężkim stanie psychicznym. Razem z matką wybierają się do zaklinacza koni... Na podstawie tej książki jest też film :)

odpowiedz cytuj
  • patrycja64 2014-12-12 17:28:35

Dzięki Ada :) xd widać że ten Heartland ci się podoba xd a zaklinacza koni oglądałam na wstępie się poryczałam :) XDDXDXD

odpowiedz cytuj
  • amazonka ada 2014-12-12 20:35:16

To polecam przeczytać książkę, jeszcze bardziej wzruszająca. 

odpowiedz cytuj
  • Asparaginaa 2014-12-31 10:26:30

Ja czytam "Heartland". Jest to książka bardzo ciekawa i na pewno Ci się spodoba, jeśli kochasz konie. Nigdy nie przynudza, zawsze coś się dzieje. Jest 20 tomów (1 książka to 2 tomy). Jedna książka kosztuje ok. 27 zł (ja kupuję w empiku albo na merlin). Filmów o koniach jest mnóstwo, tak naprawdę do prawie wszystkie są na jedną maść. Jest jeszcze film, trochę inny od wszystkich: "Czarny rumak". Obejrzyj sobie na zalukaj.pl :)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"