:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Co sądzicie o Fouganzie firma Fouganza sztyblety?

Dodano: 2012-04-09 19:59:04
: Rekreacja konna

• aniusia29 2012-04-09 19:59:04

Nadal poszykuję sztybletów i trafiłam na allegro na firmę FOUGANZA. Co o niej sądzicie? Zależy mi na czasie, bo chcę sobie kupić w końcu sztyblety. Kasę mam już uzbieraną tylko szukam odpowiednich dla siebie i w miarę dobrej firmy ;)

odpowiedz cytuj
  • shiningami 2012-04-09 14:57:40

Jest to firma, którą handluje Dechatlon, wyciąga wiecej kasy niż jest warta, kilka lat temu była o wiele lepsza, ale teraz nie polecam, szczególnie sprzętu dla koni, bo ten dla jeźdźców jeszcze jakoś przejdzie. Miałam kiedyś sztyblety Fouganzy, ale szybko się zniszczyły i brzydko wyglądaja na nodze

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2012-04-09 20:31:45

Myślę, że jeżeli chodzi o strój do jazdy, to ta firma jest zupełnie wystarczająca dla moich potrzeb. Mam sztyblety, bryczesy z tej firmy i jak na razie dobrze mi służą, polecam! :)

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2012-04-09 21:01:14

Ja mam rękawiczki , kask i bryczesy. Nie jeżdżę codziennie więc mi wystarczają. Również zastanawiam się nad kupnem sztybletów tej firmy. Ma je ktoś .?Patrzyłam też na te: http://www.konskazagroda.otwarte24.pl/952,SZTYBLETY-SKORZANECo o nich sądzicie .?

odpowiedz cytuj
  • pilotowa 2012-04-09 23:32:24

Miałam sztyblety fouganzy no cóż - ogólnie produkty w miarę ok, ale strasznie drogie - bardziej polecam sklep stajnia.pl - szukać na allegro i uzytkownika przemek6666 - produkty są dobre, wiele razy kupowałam i nie narzekam. Fouganza - w miarę ok, choć według mnie produkty są przecenione i dość szybko oderwał mi się pasek od butów ;p

odpowiedz cytuj
  • pilotowa 2012-04-09 23:36:36

Jeszcze jedna rzecz - jest użytkownik, na allegro który sprzedaje takie wiązane sztyblety ze skóry (wiadomo nie super jakość, ale na prawdę dobra) za ~130 zł - polecam je, gdyż są na prawdę wygodne! Byłam  w szoku, że za taką cene można kupić tak schludne i wygodne buty, poza tym maja fajny zamek z tyłu, dzięki czemu nie musisz odwiązywać obuwia.http://allegro.pl/jezdziectwo-botki-sztyblety-damskie-skora100-32-42-i2244400528.htmlNiestety poszły w górę, ale warte uwagi i polecenia : )Przede wszystkim warte swojej wartości materialnej : )

odpowiedz cytuj
  • Julia Koniara 2012-04-10 09:24:07

Ja mam rękawiczki z tej firmy, bryczesy, kamizelkę (ale nie ochronną) i polarek. Rękawiczki rozwaliły mi się po paru miesiącach, więc teraz mam nowe, bryczesy starły się trochę na obozie po pierwszej jeździe na oklep, więc ogólnie uważam, że jeśli jeździsz rzadko (1 raz w tygodniu czy jeszcze rzadziej), to rzeczy z tej firmy zupełnie ci wystarczają, ale jeżeli wolisz "porządniejszy" sprzęt - to lepiej jest zainwestować w coś lepszego, np. firma Horze, FairPlay itp.

odpowiedz cytuj
  • mybay 2012-04-10 09:42:27

hmmm , moim zdaniem fouganza ma fajne rzeczy.. Nie drogie bo sztyblety itp. wypadają za "MAŁA KASE" tylko pamietaj ze oni dają dużą przesyłke czyli wiecej zaplacisz.. ja kupilam bryczesy za 70 zł zapłaciłam 130 zł ;/ 

odpowiedz cytuj
  • Demetria 2012-04-10 10:28:33

Ja myślę, że to nawet dobra marrka. Wygodne bryczesy, poręczne torby... I do tego Fouganza ma fajne kolory ;p Ja osobbiście dosyć ją lubię, choć znam lepsze marki - Pikeur, Busse itp. Produkty marki Fouganza można kupić w Dekatlonie.

odpowiedz cytuj
  • Asiuu 2012-04-10 10:57:19

sztyblety są ok, ale tylko gumowe, bo wszędzie guma taka sama. reszty nie polecam, chociaż sama mam kask i bryczesy z fouganzy, niby tragedii nie ma, ale jakbym mogła wybierać to na pewno nie kupiłabym tam czegokolwiek ;)

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2012-04-10 11:45:55

Ja nie mam sztybletów z Fouganzy,ale mam kilka innych rzeczy z tej firmy,a jak nie z tej firmy to ogólnie z Decathlonu. :)Bryczesy:http://www.decathlon.com.pl/PL/bryczesy-schooling-krata-be-172157301/ Fajne są,wygodne,ale nie mają za fajnego leja,ale mi to akurat nie przeszkadza. ;)Sztylpy:http://www.decathlon.com.pl/PL/sztylpy-mc-300-pu-11935892/Nie jestem z nich zadowolona,ale to ja,ale komu innemu mogą pasować. M.in. dlatego,że ich nie lubię chcę je sprzedać.Rękawiczki letnie:http://www.decathlon.com.pl/PL/r-kawiczki-stripes-11192991/Bardzo,bardzo fajne. Póki co są jak nieużywane,a mam je już ponad rok chyba,a jeżdżę w nich zawsze i jeżdżę raz,dwa razy w tygodniu.Zimowe rękawiczki:http://www.decathlon.com.pl/PL/ciep-e-r-kawiczki-training-22985760/Są nawet lepsze od tych letnich,bo wodze się nie ślizgają,a w letnich czasami lubią się poślizgać. ;)No to chyba tyle. Wiem odbiegłam troszeczkę od tematu,ale to tak na przyszłość. :)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"