:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Czaprak wycięty pod siodło skokowe?

Dodano: 2012-09-14 19:05:42
: Skoki przez przeszkody

• monna 2012-09-14 19:05:42

Czy czaprak wycięty (a konkretnie taki  http://horseheaven.home.pl/pl/p/Czaprak-API-UNO-wszechstronny-wyciety/904 ) nadaje się pod siodło skokowe?

odpowiedz cytuj
  • emolkaa 2012-09-14 19:17:34

Mi osobiście takie do skoków najbardziej się podobają. Sama w takim skaczę.

odpowiedz cytuj
  • EmilyKochaKonie 2012-09-15 19:54:27

Tak, ale trzeba uważać żeby na nim idealnie siodło leżało, bo koń może się obetrzeć.

odpowiedz cytuj
  • Renizi 2012-09-15 22:36:58

Czapraki są tylko dodatkiem do niedopasowanych siodeł i mają zapewniać skórze pod siodłem oddychanie, więc jaki byś nie założyła, taki bedzie dobry. Kwestia gustu jeźdźca...

odpowiedz cytuj
  • Rokatynka 2012-09-15 22:45:35

Osobiście nie przepadam za wyciętymi, ale pod siodło skokowe nadają się jak najbardziej ^^

odpowiedz cytuj
  • monna 2012-09-16 10:57:25

Dziękuję wszystkim za pomoc :)))

odpowiedz cytuj
  • Adamos 2012-09-18 12:18:57

mierna próba reklamy sklepu internetowego

odpowiedz cytuj
  • Asiuu 2012-09-18 15:02:59

jakby nie było, czaprak wszechstronny pasuje pod siodło wszechstronne, a nie skokowe...

odpowiedz cytuj
  • monna 2012-09-23 22:24:13

Adamos mierny to jest Twój komentarz i radze Ci się dobrze zastanowić zanim kogokolwiek o coś oskarżysz bo czaprak kupowałam w zupełnie innym sklepie, tylko chodziło mi o firmę i krój, więc dałam link do pierwszej lepszej strony dla twojej wiadomości. Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia to tego typu uwagi zachowaj dla siebie, bo nikogo to nie interesuje poza tym twoja odp. nie ma związku z moim pytaniem i odniosłam wrażenie, że napisałeś te bzdury tylko dla punktów.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"