:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Czego się boicie podczas jazdy konnej?

Dodano: 2010-08-29 21:31:31

• Olka96 2010-08-29 21:31:31

Czy boicie się czegoś związanego z końmi? Jeśli tak to napiszcie!

odpowiedz cytuj
  • nostalgiaa 2010-08-29 22:08:31

ja czasami, gdy zauważę, że komuś koń wariuje podczas jazdy, a później ja mam wsiąść na niego to się trochę boję. ale zawsze wsiądę. możecie mi dać byle jakiego konia a ja i tak na niego usiądę. nawet wtedy, gdy będę się bała, że coś mi zrobi. tak ogólnie. to chyba niczego się nie boję, ale sama już nie wiem. jak na razie to nie przypominam sobie, żebym się czegoś bała, ale jak mi się przypomni to napiszę. ;]

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2010-08-29 22:24:58

Ja boję się trochę czyścić tylnie kopyta. Nie wiem w sumie czemu bo nigdy nic mi się złego nie stało. To tak jakos od zawsze.

odpowiedz cytuj
  • Ewelina&Bestia 2010-08-30 11:08:46

Ja się zawsze strasznie boję, że koń mnie nadepnie, bo mnie już kilka razy nadeptywały. Dlatego zawsze podczas czyszczenia kopyt stoję wygięta tak, żeby mieć stopy jak najdalej od kopyt koń :D

odpowiedz cytuj
  • Agatulec13 2010-08-30 11:59:39

ja się boje, że koń stanie dęba, gdy,np.: stoje przy nim i mnie kopinie przednimi nogami, albo właśnie jak mnie kopnie gdy się przestraszy na pastwisku...

odpowiedz cytuj
  • Epoka 2010-08-30 14:30:26

Ja czasami się boję czyścić tylne kopyta . I podciągać popręgu się boję, bo koń na którym przeważnie jeżdżę tego nie lubi i próbuje kopnąć przodem jak ktoś go trzyma, albo ugryźć. Jak naciągam prawą wodzę (żeby nie gryzł ) to dwa razy mi ruszył .

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2010-08-30 16:03:05

Mnie czasem jakiś lęk ogarnie jak jeżdżę na koniu, który całkiem niedawno kogoś z siodła zrzucił. No i zdarzają się takie sytuacje, jak koń którego prowadzę np. przy zmianie kierunku jazdy przez ujeżdżalnię w lewo, on wywija mi taki ostry zakręt w prawo - mam wtedy obawy, że dodatkowo może mnie jeszcze ponieść......

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2010-08-30 16:47:04

Ja się boję, że się koń przestraszy czegoś np. w terenie i nagle pójdzie mi w galop :D Jeszcze nigdy się tak nie zdarzyło, no ale staram się coraz mniej bać i zachowywać "trzeźwy umysł".

odpowiedz cytuj
  • WhiteFlower 2010-08-30 17:08:00

Ja się na przykład boję czyścić kopyta. Ale nie tylko tylne lecz wszystkie. Poprostu tak jakoś. :D Mam nadzieję, że w przyszłym czasie się to zmieni, ponieważ dopiero co stawiam swoje pierwsze kroki w jeździectwie. Pozdrawiam!

odpowiedz cytuj
  • patrycja13 2010-08-30 17:14:29

Ja boję się, że spadnę na zagrodę ( na te drągi) jak będę jeździć i sobie coś złamie ...

odpowiedz cytuj
  • nostalgiaa 2010-08-30 17:32:12

właśnie tak sobie pomyślałam. odkąd dowiedziałam się, że nie mogę spadać, bo mam chory kręgosłup to od tej pory spadam. boję się, że będę miała jakiś poważniejszy upadek i nie będę mogła jeździć.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"