:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Czy decathlon to dobry sklep na odzież i obuwie jeżdzieckkie

Dodano: 2011-09-06 18:10:09
: Rekreacja konna

• czesio5335 2011-09-06 18:10:09

Jeżeli uważacie że tak to napiszcie co z niego macie kupione

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-09-06 18:26:53

tak, mysle ze to dobry sklep. ja mam z decathlona sztyblety (gumowe), 2 kaski, 2 pary skarpetek, kamizelkę jeździecką i rękawiczki.

odpowiedz cytuj
  • Hippika 2011-09-06 20:05:42

A ja uważam, że delikatnie mówiąc wciskają ludziom tam tandetę. Mam z tamtąd bryczesy, które są nie wygodne i w nich nie chodzę przez to. Po prostu już lepiej mi w jeansach na koniu. Mam rękawiczki. Z innej firmy po dwóch latach wyglądają lepiej niż te po roku. A jeźdizłam mniej więcej tyle samo. Dwie bluzy, które są nawet nawet. A buty etc to jak się tylko patrzy to widać, że nic najlepszego. Ale polecam czapraki :) 

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-09-06 20:27:42

Moim zdaniem w decathlonie maja super sprzet, ale wlasnie sprzet dla koni nie jest za swietny ;DA bryczesy z decathlona sa super, uwielbiam je i sa bardzo tanie ;)

odpowiedz cytuj
  • Hippika 2011-09-06 20:39:38

A dlaczego sprzęt dla koni nie jest za świetny? Mój czaprak jest naprawdę fajny. Dałam tylko 100zł, a jest gruby, ma ładny kolor i nauczniki do kompletu. Nie przeciera się. Po ubraniu jest jak nowy. A bryczesy? Jak słysze opnię ludzi to są fajne na kilka tygodniu, może miesięcy, bo się przecierają, prują i ogólnie wszyscy znajomi na nie klną. Ja swoich nie noszę, bo po prostu są niewygodne. Coś się wbija w nogę... błeee...Już wolę naprawdę jeansy. Lepiej zainwestować w porządny sprzęt. Nie mówię od razu piceur. Ale chociaż jakiś HKM. 

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-09-07 13:06:03

Kantary są bardzo słabe. Tak samo siodła. Nie wiem jak z innymi rzeczami. Generalnie wszystko co mam z decathlona (tylko ciuchy ;)) jest bardzo dobre. Ja bryczesy bardzo lubię

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-09-07 15:22:43

nie moge się zgodzic z Hippika bryczesy z decathlonu może nie są świetne ale w miare dobre i nie drogie nie odrazu trzeba miec bryczesy HKM za 250 zł bo ktoś nie wie czy to jest jego pasja w 100 % ja mam z tamtąd bryczesy i sa dobre i nic się w nie nie wbijaa czesio5335 - jest z 200 wątkuwón na temqat decathlona i to nie jest naprewde je trudno znaleźć bo jest ich tysiące ... szukaj wątków!!

odpowiedz cytuj
  • martus 2011-09-08 15:50:44

ja mam :skorzane sztyblety ,sztylpyskarpety jezdzieckiekamizelkekaskpalcatrekawiczkinaprawde fajy sprzet ;DDjak cos to smialo mozesz kuupowac xd

odpowiedz cytuj
  • gusiaa12 2011-09-08 16:21:19

ale to prawda, czapraki mają świetne. czaprak kilka miesiecy temu kupilam tam za 54 zł. i do dzisiaj jest w stanie idealnym. sa grube, nie niszczą się i po wypraniu jak ze sklepu. ; )  jest kilka par bryczesow ktore są naprawde fajne. ale generalnie nie przepadam za kupowaniem tam odzieży. -.- ewentualnie rękawiczki za 10 zł. te z kuleczkami. czasem koń na ląży ciągnie czy cos to przeciez cene to nie majatek. takie "robocze" dla mnie ;d no i oficerki gumowe mam. to w sumie nie narzekam. ;]

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-09-25 21:40:56

Ja z decathlona mam bryczesy, czapsy i skórzane sztyblety. Uważam, że bryczesy bawełniane są wygodne, chociaż kiepskiej jakości bo się rozciągają. Czapsy dość szybko się zniszczyły, co prawda, wciąż mogą pełnić swoją funkcję ale wyglądają na dość zmasakrowane. A co do sztybletów to mogę powiedzieć, że w moich, po miesiącu, pierwsza warstwa od wewnątrz się przedziurawiła, teoretycznie w jeździe to nie przeszkadza, ale świadczy o jakości...

odpowiedz cytuj
  • Julia Koniara 2011-09-26 07:35:41

Wczoraj był identyczny wątek. Co tak wszystkich wzięło na ten Decathlon?

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"