:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Do chłopaków/mężczyzn lekcje na lonży

Dodano: 2012-09-16 17:16:44
: Rekreacja konna

• Realisticamente 2012-09-16 17:16:44

Chcę namówić mojego chłopaka na lekcję na ląży, ale on boi się, em, o swoją męskość... Więc drodzy mężczyźni jak to jest z "klejnotami" podczas jazdy? ;)

odpowiedz cytuj
  • Indi 2012-09-16 19:53:54

Przede wszystkim chcesz go namówić na lonżę. Chyba, że ląża to coś innego a ja się nie znam.

odpowiedz cytuj
  • Lys Royal 2012-09-16 20:48:35

Indi przestań cały czas wszystkich poprawiać. Wiemy, że super znasz ortografię, ale to nie ma nic do wątku ;] A poza tym nie mówisz nic co łączy się z pytaniem. Wygląda to tak jakbyś chciała sobie tylko punkty nabić ;) Co do pytania to mam kilku znajomych jeżdżących konno i jeżdżą normalnie. " Klejnoty " nic im w jeździe nie przeszkadzają :] Więc myślę, że Twój chłopak nie musi się bać jazdy :) Pozdrawiam :] 

odpowiedz cytuj
  • Indi 2012-09-16 21:13:12

Nie nabijam punktów, moja droga ;] Nie jest mi to do szczęścia potrzebne.Poza tym nie chwalę się znajomością ortografii. Nie trzeba jej znać - wystarczy patrzeć na czerwoną falkę pod wyrazem jak się coś pisze.Poza tym mnie osobiście drażnią byki. Więc je poprawiam.Zabronione w regulaminie?Do tematu się nie odniosłam, ponieważ autorka prosi o radę facetów.Ty też nim nie jesteś a Twoja wypowiedź akurat niewiele tu dała ;] Też mam się o to czepić jak Ty mojego poprawiania ortografii?

odpowiedz cytuj
  • Realisticamente 2012-09-16 21:58:40

Akurat Lys Royal pomogła mi bardziej niż ty. A co do czerwonej falki, to akurat mam ją wyłączoną. A jeżeli Ciebie tak bardzo drażni ortografia to jak tylko zobaczysz jakiś błąd to po prostu wychodź z wątku, chyba, że poza poprawieniem "byków" masz coś mądrego i na temat do powiedzenia.Czekam jeszcze na jakieś odpowiedzi od osób płci męskiej ;]

odpowiedz cytuj
  • AgnesC 2012-09-17 00:38:17

Nie jestem facetem, ale mam w opór jeżdżących kolegów, mój tata też kiedyś jeździł. Ani oni, ani mój tata nie skarżyli się na jakiekolwiek problemy ani po krótkiej jeździe, ani po kilkugodzinnym rajdzie. Niedawno znajomy wrócił do jazdy po 7 latach. Więc niech się twój chłopak nie boi i powodzenia ;)

odpowiedz cytuj
  • Renizi 2012-09-17 09:12:16

Faceci są w jeździectwie i jeżdżą, choć bardziej trzymają się sportu. Wystarczy spojrzeć w gazetki albo obejrzeć pierwsze lepsze zawody w tv. Więcej jest facetów w sporcie i klejnoty im raczej nie przeszkadzają.Twojemu lubemu powiedz że jak nie spróbuje to sie nie dowie, i zapewnij ze płodności na pewno nie straci. Na mojego to zadziałało, ale musiał wiedzieć ze bestia na którą go sadzam jest leniwa i go nie poniesie [potem mu sie tak spodobało, ze wybierał te za bardzo do przodu ;)]Faceci mają spore ambicje więc nie wiem czy lonża na początku będzie tym co go zachęci. Ja bym wsadziła go na konia, i pospacerowała. Wytłumaczyła jak wyglądają chody i jak sie ma w tym dosiad i czym jest lonżowanie. Przekłusowała z koniem w ręku parę metrów i potem puściła luzem żeby se postępował. Jak se pospaceruje sam na sam z koniem to może ten go zachęci.A jeśli ten rzeczywiście jeździć nie chce, to mu powiedz żeby wymyślił lepsze argumenty niż strach o klejnoty ;)

odpowiedz cytuj
  • Renizi 2012-09-17 09:14:28

Ach...i oczywiście większości panów nie bawi jazda w kółko na maneżu kiedy już sam uważać będzie że ogarnął podstawy i dobrze czuje się we wszystkich chodach. Im szybciej się takiego ludzia zabierze potem w teren tym lepiej dla jego dalszej kariery jeździeckiej ;)

odpowiedz cytuj
  • Realisticamente 2012-09-17 16:28:39

On się właśnie boi tej "bestii", ale powoli pokonujemy ten strach, a lonża byłaby pewnie jednorazowa ;]

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"