:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Doradztwo przy budowie stajni

Dodano: 2013-02-03 08:31:09

• Mateusz 2013-02-03 08:31:09

Witajcie,Od kilku lat działam w temacie budowy stajni, chętnie pomogę przy całej procedurze : od projektu i pozwolenia na budowę po prace budowlane i wyposażenie. Prowadzę działalność gospodarczą i współpracuje z najlepszymi firmami na świecie w tej branży. Dopiero odkryłem tą grupę, ale jak ktoś ma jakieś pytania, to walcie jak w dym ;-)Kilka naszych gotowych projektów można zobaczyć tutaj : www.4horses.lh.pl

odpowiedz cytuj
  • bercikowanie 2013-02-03 13:45:40

mam do wybudowania stajnie dla 1 konia ,chodzi mi o boks siodlarnie połączoną z szorownią ,ambulatorium i schowek na siani słomę i mieszanki

odpowiedz cytuj
  • Mateusz 2013-02-03 22:27:22

Najlepszym rozwiązaniem będzie tu stajnia modułowa. Zaproponowana na zdjęciu. Można ją dowolnie poszerzyć, gdy przyjdzie ochota na powiększenie stadka koni. A przy tym cieplejsza niż stajnia angielska i łatwiejsza w obsłudze.

odpowiedz cytuj
  • Mateusz 2013-02-03 22:30:29

Najlepszym rozwiązaniem dla takich małych stajni jest stajnia modułowa. Wymaga pozwolenia na budowę, jako, że jest trwale związana z gruntem, ale dużo solidniejsza niż różne proponowane na rynku prowizorki. Ma tę zaletę, że można ją dowolnie poszerzać, jeśli przyjdzie chęć do powiększenia stadka koni. Załączam przykładowe zdjęcie, więcej mogę przysłać na mail.

odpowiedz cytuj
  • qoniarra 2013-02-07 10:05:06

A są jakieś zdjęcia siodlarni i jaki jest koszt jednego boksu siodlarni i stodółki? Prosty kształt drzwi 2. częściowe... Taki zwyczajny boks zewnętrzny.Pozdrawiam, Qoniarra

odpowiedz cytuj
  • izapyza 2013-02-10 02:06:17

ale jaki wy widzicie sens budowy stajni dla jednego konia??? Nie trzyma się jednego konia samemu, powinien miec towarzystko przynajmniej owcy, kozy, a najlepiej innego konia, ja bym poprostu mu zrobiła wiatę żeby mógl sie schronic przed deszczem, a na zimę ja mozna pouszczelniac ze wszystkich stron, chocby dywanami, taki chów wolnostajenny 

odpowiedz cytuj
  • Mateusz 2013-02-11 12:22:52

Hej,Koszty to zawsze drażliwy temat, bo to są prace budowlane i jest wiele czynników. Ale jeśli ma to być zrobione solidnie, to trzeba się liczyć z około 40.000 pln. Im więcej boksów, tym proporcjonalnie taniej.

odpowiedz cytuj
  • amodul 2014-04-21 19:35:25

Witam. Buduje stajnie na 6-7 koni jako biegalnia  plus  jeden lub dwa boksy.Szukam dobrego rozwiązania na usuwanie obornika. Jeśli znacie ciekawe rozwiązania - podpowiedzcie. 

odpowiedz cytuj
  • SandraGsfx 2014-06-14 10:39:16

Chów to może być wolnowybiegowy dla kur !

odpowiedz cytuj
  • SrokatyArab 2014-06-14 12:45:51

A dla koni nie? Chodzi ci tylko o określenie "chów wolnowybiegowy", czy masz coś do bezstajennego chowu koni?

odpowiedz cytuj
  • jestemzlasu 2014-06-14 12:45:55

A co? Chów koni nie istnieje?

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"