:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Firma Decathlon sprzęt jeździecki

Dodano: 2011-08-24 17:25:18

• redakcja 2011-08-24 17:25:18

Co sądzicie o firmie decathlon??????

odpowiedz cytuj
  • linka112 2011-08-24 17:34:36

Moim zdaniem jest tam dobrej jakości sprzęt jeździecki w niskiej cenie. Sama planuję kupić sobie tam bryczesy, kask, itd.

odpowiedz cytuj
  • Hippika 2011-08-24 17:38:40

Kurde który to już temat na temat fouganzy (z decathlonu) ??Ja uważam, że większość to tandeta. Szczególnie bryczesy i buty. Ogólnie wyposażenie dla jeźdźca zazwyczaj jest tandetne. Ale za to polecam czapraki :) 

odpowiedz cytuj
  • Hippika 2011-08-24 17:38:41

Kurde który to już temat na temat fouganzy (z decathlonu) ??Ja uważam, że większość to tandeta. Szczególnie bryczesy i buty. Ogólnie wyposażenie dla jeźdźca zazwyczaj jest tandetne. Ale za to polecam czapraki :) 

odpowiedz cytuj
  • voltahorse 2011-08-24 17:50:55

wgl mnie jest całkiem spoko, można kupić tam w dobrej cenie i całkiem dobrej jakości sprzęt, ale NIE POLECAM KASKÓW TYCH ZA 70/80 ZŁ, BO SĄ NIEBEZPIECZNE I NIE TRWAŁE, ale tak to naprawde fajny jest decathlon, szkoda tylko że nie ma tam rzeczy jak ląza, bat do lązowania i  pare przydatnych rzeczy ;)

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-24 18:04:54

Zgadzam się z Hippiką, z tym, że jestem akurat zadowolona z kasku jak tam nabyłam ;)

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-24 18:05:34

Oczywiście nie z tych najtańszych jakie tam są, bo one akurat są denne.

odpowiedz cytuj
  • Koniara Julia 2011-08-24 18:12:39

ja mam kilka rzeczy z tej firmy  i sądze że  ma dobej jakośći produkty  :)

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-24 18:14:37

Czyli jak mam tam coś kupować to droższe?

odpowiedz cytuj
  • voltahorse 2011-08-24 18:18:48

to zależy, tak jakk dudusiakowa, ja bym tam bryczesów ani sztbletów nie kupiła, kask może ten droższy,ale za tro mam kalosze, te tańsze  i są spoko, rzeczy jak baciki, szczotki też są dobre, czapraków akurat nie próbowałam, ale czasem decathlon ma fajne "bajery" jak frędzelki przyczepiane do ogłowia przeciw muchom, u mnie zawsze robiliśmy to sami, ale w decathlonie są tylko po 11 zł i wygląda to bardziej estetycznie niż ze sznurków : >

odpowiedz cytuj
  • Ulus13 2011-08-24 18:37:48

hm, raczej nie firma decathlon produkuje rzeczy dla jeźdźca, jak firma FOUGANZA, decathlon tylko je sprzedaje promując FOUGANZE.Moim zdaniem dobra firma, produkty są z dobrego materiału, wytrzymałe i tanie przedewszystkim. Jeżdże w bryczesach i rękawiczkach z firmy FOUGANZA. Oficerki i toczek mam akurat po mamie, ale podobnież z jakiejś bardzo dobrej firmy ;) Każda firma ma jakieś wady, fouganza także. Więc nie musimy oceniać,ale dla początkowego jeźdźca drogie ubranie nie jest potrzebne. Najlepiej dobre,ale tanie.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"