:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Firma fouganza

Dodano: 2011-08-18 13:38:09
: Rekreacja konna

• qoniarra 2011-08-18 13:38:09

siemka mam pytanko dotyczące tej firmy. Czy jest ona dobra i czy ją polecacie?chodzi mi o ich cały asortyment jeździeckiZa wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękujęQoniarra

odpowiedz cytuj
  • Hellenna 2011-08-18 14:01:05

Mam z tej firmy rękawiczki, używam ich od kilku miesięcy, czyściłam w nich boksy i konie w błocie - teraz ich stan jest trochę średni, starły się klejące groszki i zrobiła się dziura, ale były dość tanie i nie jest mi w nich gorąco, pomagają trzymać wodze i jak na tą cenę są świetne. Zresztą po wypraniu wyglądają jak nowe ;) Koleżanka miała bryczesy, widziałam, że nawet dobrze szyte.Myślę, że jak nie masz pieniędzy na drogie rzeczy to warto kupić coś z tej firmy.

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-18 15:59:29

wczoraj właśnie kupiłam sobie sztylpy z jakiegoś tam materiału . ! ;)są wygodne i w ogóle.cena też dobra,ale jak będą się spisywać nie wiem zobaczy się.a masz może coś na oku z tej firmy czy tylko tak pytasz . ?

odpowiedz cytuj
  • Hippika 2011-08-18 16:04:04

Ja powiem tak, większość to tandeta, chociaż można trafić na coś fajnego. Ja osobiście mam fajne bluzy z fouganzy, koleżanka fajne rękawiczki. Bardzo ale to bardzo polecam czapraki, bo naprawdę fajne są. Mam jeden i jest świetny. Gruby i ładny. Ale wększość to tandeta, kiedyś kupiłam za ok 100zł rękawiczki i były beznadziejne... A jak patrzę na te sztylpy i buty to mnie krew zalewa, bo na pierwsyz rzut oka widać, że tandeta. Ja kupuję tam zazwyczaj cukierki i właście czarpaki, owijki, podkładki.... Kiedyś miałam bryczesy... i też beznadziejne. 

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-18 16:28:27

Ja powiem tak, większość to tandeta, chociaż można trafić na coś fajnego. Ja osobiście mam fajne bluzy z fouganzy, koleżanka fajne rękawiczki. Bardzo ale to bardzo polecam czapraki, bo naprawdę fajne są. Mam jeden i jest świetny. Gruby i ładny. Ale wększość to tandeta, kiedyś kupiłam za ok 100zł rękawiczki i były beznadziejne... A jak patrzę na te sztylpy i buty to mnie krew zalewa, bo na pierwsyz rzut oka widać, że tandeta. Ja kupuję tam zazwyczaj cukierki i właście czarpaki, owijki, podkładki.... Kiedyś miałam bryczesy... i też beznadziejne. być może i są tam "tandetne" rzeczy,ale jak ktoś nie ma kasy ile lodu to zawsze lepsze to niż nic . ! mi np rodzice nie będą jakichś bryczesów nowych kupować co kilka miesięcy za 300-400 zł,bo mam taki wymysł . ! wolą kupić kilka par tańszych,ale żeby były.faktem jest też to,że jeździectwo jest drogim sportem jak nie wiem . ! ! !a więc jeśli Twoi rodzice mają gruby portfel to zamów sobie coś z piekeur"a albo z villa horse. !no,a jeśli nie to kup sobie "tandety" z fouganzy.

odpowiedz cytuj
  • Hippika 2011-08-18 16:47:20

Kurcze, nie chciałam nikogo obrażać. Pytają o zdanie to odpisuję. A wydaje mi się, że lepiej jest kupić jedną parę pożądnych bryczesów (nie koniecznie za 300zł-400zł, bo np. na allegor można wyhaczyć jakieś promocje, czy wyprzedaże) niż co chwila kupować nowe, bo się niszczą, czy okazują się niewygodne. Moje skormne zdanie. A kasy jak lodu nie mam, a z piceura mam tylko skarpetki i zbieram kasę na parę bryczesów(czysty snobizm, przynzaję się), bo jak dla mnie to nawet jak się ma kupę kasy to szkoda płacić "za metkę". :P A fouganza nie jest jednyną.Jak dla mnie lepiej mieć mniej, a nie takie "żeby były", bo to bez sensu. A mówiąc od razu o piceur"rze to przegnasz, bo to już jest wybitnie znana, dobra, droga firma. Jest wiele opcji "ze śreniej półki" i spokojnie można znaleźć coś fajnego. Miałam z tą firmą przygodę, bo tuż przed wyjazdem na obóz musiałam kupić kilka rzeczy, a nie miałam czasu jechać gdzieś dalej niż do decathlonu, więc nie polecam. 

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-18 16:49:42

w sumie tak co do piceura . !czym różnią się ich bryczesy od takich np z HKM"u . ?niczym w sumie.może kolorami i tym,że co jakiś czas nowe modele wchodzą i w ogóle.  !;/no oprócz ceny też metką...;D

odpowiedz cytuj
  • Hippika 2011-08-18 16:51:39

Nie wypowiem się, bo nie jeździłam nigdy w piceurze. Ale HKM jest lepszy od fouganzy zdecydowanie. A co do piceura to wydaje mi się, że mogą być jakieś wygodniejsze, trwalsze czy coś tylko trzeba dokładnie przekalkulować, czy to się opłaca, bo droższe też są zdecydowanie. 

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-18 16:54:08

a kto wie może akurat są jakieś hmmm takie sobie byle jakie... ?pewnie nie,ale może się trafić feler.w sumie zawsze jest takie ryzyko,ale np jak nie można oddać albo wymienić to lepiej ubolewać nad felerem tańszym niż nad felerem piceura . !

odpowiedz cytuj
  • Hippika 2011-08-18 17:01:36

Mam koleżankę, która ma bzika na punkcie tej firmy. I wydaje mi się, że rzeczywiście jest za co zapłacić. Ja zbieram kasę na bryczesy... jak kupię to powiem, czy są tak wspaniałe jak powinny. Jakby co to dobrze wiem, że to snobizm i głupota... ale jakia fajnaa :P A miałam kiedyś takie super drogie bryczesy! Dublin"a było to bardzo bardzo dawno jak byłam tak bardzo bardzo początkująca i rzeczywiście była różnica... Wiadomo dobry jeździeć we wszystkim sobie poradzi... A wtedy różnica była niesamowita. 

odpowiedz cytuj
  • Zgola 2011-08-18 18:08:25

Ja powiem tak: jako wielce początkujący jeździec (pierwsze jazdy) miałam bryczesy tej firmy, kupiłam je na allegro, cena owszem przystępna, ale materiał słaby, po ok 2 miesiącach porobiły mi się jakieś dziurki w różnych miejscach i musiałam zainwestować w nowe- porządnej myślę firmy: Parkur. Są bardzo wygodne i przede wszystkim wytrzymałe, moja koleżanka mi je poleciła (miała bryczesy tej firmy przez 8 lat i mimo kilku pękniętych szwów na lejach, nadal nadają się do jazdy.) Ja osobiście przetestowałam jeden model bryczesów z tej firmy, po moich doświadczeniach nie ośmieliłam się kupić niczego więcej. Nie wiem jak teraz ów firma prosperuje i jakie (gatunkowo) ciuchy produkuje. :)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"