:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jaki czaprak najlepszy ?

Dodano: 2015-06-14 20:53:28

• Snowka 2015-06-14 20:53:28

Hej, chciałabym poruszyć temat dość drażliwy dla typowych koniarzy. Chodzi o czaprak.Słyszałam różne opinie, jeśli chodzi o czapraki Eskadrona. Niektórzy mówią, że są wspaniałe, inni-że beznadziejne, bo się wycierają, tracą kolor. Myślę, że Eskadron jest wart swojej ceny, lecz nie zawsze. Zastanawiam się nad kupnem Eskadrona z kolekcji Next Generation WIOSNA/LATO 2015. Jakie są Wasze opinie na temat tej kolekcji ?Jeżeli chodzi o Fair Play, to opinie także są podzielone. Mnóstwo osób poleca czapraki OPAL albo ROYAL DIAMOND. A co z AMBER ? Jakie jest wasze zdanie, jeśli chodzi o AMBER? Wiem, że ten czaprak jest bardzo cienki i nie starcza na długo, może ktoś z Was ma z nim doświadczenie i może wyrazić swoje zdanie na ten temat ?Mój temat ma 3 pytania:1. Co sądzicie o Eskadronie NEXT GENERATION WIOSNA/LATO 20152. Fair Play: ROYAL DIAMOND/OPAL czy AMBER?3. Jaki czaprak lepszy na lato? Gruby, jak niektórzy sądzą, bo wsiąka więcej potu; czy cienki, żeby przepuszczał powietrze i nie grzać konia ?Pozdrawiam,Snowka

odpowiedz cytuj
  • Ulungu 2015-06-15 20:45:55

Bierz taki żeby koń jak najmniej odczuwał siodło, a poza tym to już kwestia gustu czy to będzie eskadron czy ci babcia uszyje. Każdy jeden kiedyś się wytrze i straci kolor, z jakiej firmy by nie byl bo nie tytan ;)

odpowiedz cytuj
  • Mojkondemona 2015-06-21 09:50:10

Ogólnie next generacion Jest ok :)Używam róż i jest trochę sprany

odpowiedz cytuj
  • EquestrianGirl 2015-07-09 16:40:32

Szczerze mówiąc ja mam czaprak ( błękitny) Fouganzy i jestem z niego bardzo zadowolona. :)O eskadronie słyszałam i czytałam, że czaprak jak czaprak - dobry, ale kolor szybko uchodzi.Szczerze mówiąc to już zależy od twojego konia czy gruby czy cienki, ale ja bym wzięła gruby - masz pewność, że nie obetrze konia podczas jazdy i się nie zmechaci. Na twoim miejscu wybrałabym  ROYAL DIAMOND . :) Kiedyś miałam i byłam z niego zadowolona. To już kwestia gustu. :)

odpowiedz cytuj
  • Espatiz 2016-03-13 20:39:11

Moja odpowieź troszkę minie się z Twoimi trzema pytaniami :) Jeśli chodzi o czapraki bez wątpienia przoduje Torpol. Wizualnie nie zachwycają, ale jakość pierwsza kalsa. Jedne z nielicznych, które podołują mojemu mocno wykłębionemu siwkowi. No i magnesy... :) Co do Eskadrona... mam jeden lini Platinum i jeden NG. Pierwszy nieźle wygląda, choć delikatny. Drógi raczej nie posiada większych zalet :) Nie umywają się do Torpolu. Czaprak na lato... Jeśli zależy Ci na przepływie powietrza, to nie lepszy byłby po prostu ksztaut łezki, lub wycięty? To na pewno lepsza opcja, niż cienki czaprak.

odpowiedz cytuj
  • Fran09p 2016-07-17 13:29:34

Czapraki znajdziesz też w sklepie Mustang w zakładce artykuły jeździeckie http://www.sprzetjezdziecki.com/artykuly-jezdzieckie-c-27_28.html albo w stacjonarnym. Tam też moża podpytać. Wszystkie rzeczy które mają w ofercie są dobrej jakości więc nie powinno być probelmu z wycieraniem czy utratą koloru.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"