:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Siodło Wintec

Dodano: 2010-12-27 12:22:41

• horselover 2010-12-27 12:22:41

Jeżeli był już taki temat, to wybaczcie, ale ciężko jest to sprawdzić.. ;) Chciałam Was zapytać, co sądzicie o takim siodle (daję link): http://animalia.pl/produkt,10901,,Wintec_Siodło_Wintec_250_wszechstronne_.htmlJest drogie, ale przynajmniej dobrej firmy i jest szansa, że będzie długo służyło. :)Ma pasować na konia, który nie ma ani wystającego kłębu, ani jakiegoś płaskiego. Jest "normalny" Każde przypadkowe siodło na tego konia pasuje, więc z dopasowaniem do kłębu nie ma problemu.Chciałam się dowiedzieć, bo może ktoś ma takie siodło, poleca, albo nie. A może ktoś ma inne warte kupienia.Proszę o rady i z góry dzięki :)

odpowiedz cytuj
  • arrlena1 2010-12-27 18:19:56

Moja droga bardzo dobrze wybierasz mam te same siodło :) .Jest rewelacyjne :) .Mam je już 2 lata i nie ma żadnego zniszczenia :) .Polecam ...

odpowiedz cytuj
  • RUDZIa 2010-12-27 19:41:47

Z mojego własnego doświatczenia jednak wiem ze (według mnie oczywiście) lepiej sie jeździ na siodle całkowicie skórzanym. Najlepiej zastanów sie jak jeździsz(skokowo czy ujeżdżeniowo). Może warto by było jednak siodło o profilu bardziej przystosowanym do twojego stylu  jazdy, nie chodzi mi o  siodło np. typowo skokowe tylko wszechdtrone podchodzące bardziej pod skokowe. Warto sie zastanowić. Ja mam skokowe siodło z Pleszewa baaardzo baaaardzo stare i nadal służy fantastycznie.Taka mała rada ;)

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2010-12-27 21:59:51

Posiadam także siodło wszechstronne, tyle że skórzane. Tak jak koleżanka wyżej wspomniała lepiej się jeździ w całkowicie skórzanym, poza tym jest łatwiejsze w czyszczeniu- w moim przypadku wystarczy gąbeczka i specjalne mydło do siodeł ;)

odpowiedz cytuj
  • horselover 2010-12-28 10:14:27

Dzięki za rady, jeszcze przemyślę, czy nie lepiej skórzane, ale mam na to czas, bo jeszcze trochę kasy mi na to siodło (+ muszę puśliska, strzemiona i popręg dokupić) brakuje ;) 

odpowiedz cytuj
  • Kate85 2010-12-28 13:51:55

Zgadzam się z RUDZIa najlepiej się określić:)ja właśnie kupiłam siodło Pleszwskie Huberta i będę testowć hehe mam nadzieję że będzie super innej opcji nie biorę pod uwagę:)hihi,ale skórzane faktycznie dłużej wytrzymują:)

odpowiedz cytuj
  • horselover 2010-12-28 14:18:01

Hmm.. Ja w zasadzie to nie chcę siodła ani typowo skokowego, ani typowo ujeżdżeniowego. Głównie to siodło ma służyć do terenów i takiej luźnej pracy na maneżu. Czasem skoki tez się trafią, ale wszechstronne siodło powinno być chyba ok. A wracając do tego czy skórzane, to bym musiała je zobaczyć. Bo nie chce na ślepo kupować skórzanego, bo kiedyś trafiłam na siodło, który było skórzane, ale tak śliskie, że nie dało się kłusem wysiadywanym jechać. A ten materiał wygląda na taki "stabilny", tzn: że nie będziesz latać po siodle w tą i we wte, gdy będzie za śliskie. Z chęcią wybrałabym się do sklepu jeździeckiego, ale mam w moim mieście tylko dwa. Z czego jeden jest ooookropnie drogi, a w drugim raczej nie ma siodeł.. :( Dlatego pozostaje internet ;)

odpowiedz cytuj
  • Olleczka 2010-12-31 21:43:37

Wiesz co .. Ale ono jest takie typowe, nie?  klasyczne ? do wszystkiego ? ;D Bo w sumie to firmy dobrejj . ;d a ono wgl nie ma łeku tylego troche wysoko ? ;D dobra .moze sie i na siodłach nie znam,, ale jakos mi sie takiej wysokie zdaje ;) żebys sie zaraz nie slizgała ;D

odpowiedz cytuj
  • horselover 2011-01-01 15:05:31

Ono jest wszechstronne. Więc do wszystkiego. A łęk itp to ok.. Ale jeszcze nie wiem.. Może bym od Danka odkupiła jakieś. ;)

odpowiedz cytuj
  • Olleczka 2011-01-02 19:41:51

Gdzie od niego ;D przecież on ma juz je tak zryte , ze masakra. No, ale mozemy popatrzeć...

odpowiedz cytuj
  • horselover 2011-01-02 22:53:20

Niektóre są nawet nawet, te od kolib. koni. ;) To siodło Kaprysa myślałam.. Ale nie wiem jeszcze.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"