:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jazdy na koniach na torze wyścigów konnych służewiec

Dodano: 2013-02-13 15:34:15
: Wyścigi konne

• Equator 2013-02-13 15:34:15

Witam ,czy na torze wyścigów konnych na służewcu można jeździć konno albo służyć jako wolontariusz ? Chodzi mi o to żeby rozpężać ,lonżować albo opiekować się końmi wyścigowymi itp. Słyszałem już wile razy że są osoby które tam jeżdzą a pracują np. w biurze .

odpowiedz cytuj
  • Maria 2013-02-13 20:05:57

Oficjalnie nie można zatrudnić się na Służewcu jako wolontariusz (mam na myśli dni, w których nie ma gonitw, bo jak ma się sprawa z tymi dniami, nie wiem). Wyjścia to złapać kontakt z trenerem, który trzyma swoje konie na Służewcu i zaoferować pomoc albo z prywatną osobą, która trzyma tam swojego konia, nie koniecznie wyścigowego.

odpowiedz cytuj
  • Equator 2013-02-13 22:04:33

To fajnie może będę mógł jeździć na janowskich arabach

odpowiedz cytuj
  • paula04 2013-02-14 17:30:47

Trzeba najpierw zatrudnić się czy coś. Następnie, gdy zobaczą, że dobrze się sprawujesz to mogą cię puścić na rozprężarnie, rozgalopowanie itd. przed gonitwą tylko nw czy jest to nadal aktualne, ale był wątek na ten temat. Poszukaj pod nazwą może "Galop po Służewcu" czy coś. Wątpię by pozwolono Ci jeździć na arabach z Janowa, bo konie tam są przezwyczajone raczej do wyższego standardu i z tego co słyszałam niektóre wogóle nie są zajeżdżone i ujeżdżone. Nw czy to prawda, ale tak słyszałam. Poza tym konie są tam bardzo drogie i wątpię by dawali je komu popadnie. O Pindze możesz pomażyć czy Pianissimie. Dodatkowo możesz spowodować kontuzje, więc to też minus z ich punktu widzenia. Przecież mają tam karuzelę ludzi.

odpowiedz cytuj
  • Maria 2013-02-14 19:15:34

Paula, trochę się mylisz, bo http://www.janow.arabians.pl/pl/oferta/jazdy.php. Poza tym uczniowie tamtejszego technikum jeżdżą na arabach ze stadniny, głównie na ogierach. Kiedyś w KP pisał o tym Pan Roman Pankiewicz.

odpowiedz cytuj
  • paula04 2013-02-14 19:26:59

Maria Możliwe nie zagłębiam się w tym temacie i słyszałam tylko plotki :)

odpowiedz cytuj
  • galoopem 2013-02-14 20:03:24

Życzę powodzenia na jeździe na arabach w janowie ! Oni nie mają tam czasu na oprowadzanie wycieczek, a co dopiero na przyjmowanie i ogarnianie nowych ludzi. Zatrudnieni są tam naprawdę dobrzy jeźdźcy, którzy jeżdżą po kilka koni dziennie. Ogólnie są to konie hodowlane, więc większość jest nieujeżdżona i większość czasu konie stoją na pastwiskach :)

odpowiedz cytuj
  • Equator 2013-02-14 20:25:33

Pianissima wogóle nie jest zajeżdzona a tylko kilka koni jest w roczniku naprawdę cennych .Mój znajomy kupił araba z Janowa po treningu wyścigowym za 700 euro !!! Ja osobiście jeździłem na ogierze Album i był dość spokojny jak na ogiera .

odpowiedz cytuj
  • Maria 2013-02-15 17:18:18

Zrobię off topa, ale pokażę Wam coś ładnego: tadam I od razu pytanie: czy ktoś byłby mi w stanie powiedzieć, czy mężczyzna na filmie to nie czasem rzeczony Pan Roman Pankiewicz?

odpowiedz cytuj
  • Kasia172 2013-02-15 18:39:39

:D

odpowiedz cytuj
  • paula04 2013-02-15 20:31:56

Pozwólcie, że zmienię trochę temat, otórz wszyscy "wielcy znawcy" arabków mówią zawsze Pianissima. Słyszał ktoś może o Championce świata ładniejszej od Pianissimy http://moje.radio.lublin.pl/pinga-championka-swiata.html (sorry nie chce mi się zlinkować)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"