:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Karnet na 10 godzin jazdy konnej wielkie koszty

Dodano: 2011-08-29 09:58:43
: Ujeżdżenie

• czesio5335 2011-08-29 09:58:43

Witam serdecznie wszystkich.Chciałbym się dowiedzieć ile płacicie za karnet w którym znajduje się 10 jazd po godzinie każda jaką cenę pałacicie chodziłem do jednego pana który karnet 10 jazd miał za 250 zł jeżdziłem tam dziesięć jazd ale któregoś razu spadłem i mama nie chiała mnie tam póścic teraz chodzę do drugiego pana który ma po 50 zł 1 lekcje fczyli dziesięc jazd za 500 zł skąd wziąć takie pieniądze proszę o szybkie odpowiedzi.                                                                                                  DZIĘKUJE:)

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-29 11:09:31

a w jakiej okolicy mieszkasz moze ci podpowiemy do jakiej stajni iśc bo moze mieszkamy w twojej okolicy 50 zł za jazde to sporo ale jeżeli instruktor jest dobry duzo uczy może oferuje starty w zawodach to czemu nie pieniądze mozna zarobić tak :- zbierając makulatura ( ja zbieram )- zbierając puszki ( ja zbieram)-chodząc jeszcze teraz pod koniec wakacji np. zbierać pomidory na pole-zbierać maliny - grzyby 

odpowiedz cytuj
  • maniokonio 2011-08-29 11:32:27

Ja na przykład w ciśgu roku szkolnego dbam o książki, a na początku kolejnego roku oddaję te najmniej potrzebne do jakiegoś sklepu a potem mam z tego kasę:)Faktycznie, 50 zł za lekcję to dużo, znajoma jeździ 35 za lekcję.

odpowiedz cytuj
  • czesio5335 2011-08-29 11:51:34

mieszkam na wsi pod warszawą w pobyłkowie małym koło serocka

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-29 12:21:28

Mówisz, że chodziłeś najpierw do jednego, później do drugiego pana. Może ugadaj się z tym drugim, żebyś mógł pomagać w stajni w zamian za darmowe jazdy. To byłoby najlepsze rozwiązanie skoro nie masz pieniędzy.

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-29 12:50:29

na wsi pod warszawa nie powinno być takiej ceny no bo to wiesi chyba ci panowie zdzierają z ciebie kase ..

odpowiedz cytuj
  • izapyza 2011-08-30 00:02:15

współczuje takich cen, ale pod warszawką bywaja... Śmieszą mnie te wasze porady, zeby gośc zbieral puszki na te jazdy po 50 zł za h... Może powoli uświadom rodziców, że upadki to w jezdzie konnej normalna sprawa, poproś o dobry kask, ew. kamizelkę. Może im pokaż to forum, niech sami spytają... Nie ma osrodków w których się nie spada.

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-31 12:05:36

izapyza - dlaczego cię śmieszy zbieranie puszek ?! ja zbieram i w piwinicy znalazłam 2 wory puszek od piw i miałm za to 50 zł i to oddałm i te puszki posżły na przeróbke niedości że coś zarobie to i jeszcze ekologicznie nie weim co cię w tym śmieszy

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-31 13:12:52

U mnie w Mokrzyszowie ( dzielnicy Tarnobrzega ) w KJ Kamyk lekcja 30 min - 20 zł , a jazda 1godz też 20 zł :)Karnet na 10 jazd kosztuje 170 zł .

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-08-31 13:12:52

U mnie w Mokrzyszowie ( dzielnicy Tarnobrzega ) w KJ Kamyk lekcja 30 min - 20 zł , a jazda 1godz też 20 zł :)Karnet na 10 jazd kosztuje 170 zł .

odpowiedz cytuj
  • izapyza 2011-08-31 17:13:32

olka - ja tez segreguję surówce wtórne, dzięki temu zaoszczędzam trochę na wywozie smieci co miesiąc, jak najb. jestem za ekologią, chodziło mi  o to, że nie da się zebrac takich sum segregując smieci... jazdy za 50 zł na godzinę sa dla osób bardzo zamożnych, nie dla segregujacych smieci. Jak znalazłaś worek pełen puszek to szczęście miałaś, to spróbuj taki uzbierac, wiele dni się nachodzisz od rana do nocy....

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"