:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

wypadanie nóg ze strzemion

Dodano: 2010-11-05 20:45:34

• redakcja 2010-11-05 20:45:34

Mam problem. Niedługo zaczynam galop, więc jeżdżę cały czas na lekcjach kłusem ćwiczebnym (wysiadywanym) . Jak jadę ze strzemionami to wypadają mi z nich nogi i jest mi ogólnie źle, a jak jadę bez strzemion to jest mi wygodnie i wogle mi jest lepiej . Jak poradzić sobie z tym żeby nie wypadały mi nogi ze strzemion? Proszę o odpowiedź :) Będę wdzięczna !

odpowiedz cytuj
  • Ksekresi 2010-11-05 20:56:43

przedewszystkim dobrze sobie je  ustaw , i przerzuc  glowny ciezar na stopy   bo masz na nich oparcie. Jezeli dalej beda  ci wypadaly to musisz nogi wzmocnic  , cwiczeniami .

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2010-11-05 21:06:31

I piety w dół ;D Aczkolwiek w galopie łatwiej wysiedzieć i nogi ze strzemion nie wypadają ;) przynajmniej mi

odpowiedz cytuj
  • Ksekresi 2010-11-05 21:11:39

mi tez juz nie wypadaja , ale wypadaly :P

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2010-11-05 21:37:31

Na początku każdemu wypadały nogi ze strzemion, ale praktyka czyni mistrza! ;D Trzeba ćwiczyć, innej rady nie ma, bo każda godzina spędzona w siodle jest najlepszą nauką ;)

odpowiedz cytuj
  • Ksekresi 2010-11-05 21:45:12

no 30min wedlug mnie to troszke za krotko , ale  juz 2;30 to nbogi odpadaja

odpowiedz cytuj
  • nostalgiaa 2010-11-05 22:28:46

może poproś instruktorkę o jazdę na oklep. mi jazdy na oklep pomogły nauczyć się jeździć kłusem ćwiczebnym. :)

odpowiedz cytuj
  • Ksekresi 2010-11-05 22:45:19

wiesz ,ze kjak jej strzemionha lataja to na oklep moze zleciec xD ?

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2010-11-06 09:21:45

Mi na początku wypadały jeszcze bardziej niż teraz ale teraz już z zamkniętymi oczami mogę jeździć kłusem i trzymam dobrze równowagę więc teraz skupiam się tylko na tym żeby strzemiona były na swoim miejscu.Jestem załamana bo pada deszcz, a mam jechać dziś na konie i na mój pierwszy galop <3333 aaaaaaa... nie mogę się doczekać ^^

odpowiedz cytuj
  • marysia 2010-11-06 09:57:53

powodzenia , napisz jak było :)a co do strzemion to przede wszystkim pięty w dół.

odpowiedz cytuj
  • nostalgiaa 2010-11-06 11:06:48

wiesz ,ze kjak jej strzemionha lataja to na oklep moze zleciec xD ?wiem, ale zauważ, że jak jeździ się na oklep to wzmacniasz dosiad. spadnie raz czy dwa, ale nic jej się nie stanie. nauczy się wysiedzieć na koniu. a jak się opanuje kłus na oklep to ćwiczebny w siodle będzie łatwizną. :) ja właśnie tak się nauczyłam kłusa ćwiczebnego. najpierw na oklep (bo w siodle mi wypadały strzemiona) a później w siodle. teraz kłusem ćwiczebnym mogę jeździć nawt na koniu, który u nas w stajni wybija ludzi jak piłeczkę. xd

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"