:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Konie i ich maści - jakie umaszczenie lubicie

Dodano: 2009-12-09 15:32:30
: Woltyżerka, Ujeżdżenie, Skoki przez przeszkody

• jaga211 2009-12-09 15:32:30

Napiszcie jakie lubicie maści koni;) ja naj bardziej lubie śiwe ,kare,i srokate

odpowiedz cytuj
  • amazons 2009-12-09 20:59:43

siweczki;P, izabelowate, cudne są bułane, kare, niektóre gniadosze, ale ostatnio strasznie zaczęły mi się podobać taranty takie jak na zdjęciu!!! nie jestem przekonana do myszatych, srokatych oraz niektórych kasztanowatych koników!

odpowiedz cytuj
  • dluga92 2009-12-13 09:55:32

Ajj uwielbiam bułane..:)) Przepiękne są :))

odpowiedz cytuj
  • neprill 2009-12-14 13:39:51

mi się starsznie podobają Gniade,kasztanowe i palomino.

odpowiedz cytuj
  • Asiulla 2010-01-01 18:50:03

Najbardziej to gniadoszki i siwki ;)Chociaż karo-dereszowate też mogą być.

odpowiedz cytuj
  • Bartholemaus 2010-01-05 16:12:20

Skarogniade są ładne według mnie. Siwe również mają coś w sobie.Kasztanka to jest maść która prezentuje się pięknie latem, podobnie jak gniady :)

odpowiedz cytuj
  • zuzik8 2010-01-07 20:48:07

Ja obecnie najbardziej lubię Konie Maści Karej z odmianami np.Strzałką itp.Ale wszystkie maści Konie mi odpowiadają.nie mogę powiedzieć jak np. jest tarantowaty koń od razu ,że jest głupi bo może nie przepadam za tarantowatą ale nie znaczy ,że koń jest od razu głupi.

odpowiedz cytuj
  • Mucia 2010-01-10 13:31:16

Kasztany naj naj. <3 a tak to siwe hreczkowate lub siwe jabłkowite, może i nawet kare (ale takie całkowicie kare, jak smoła, bez jabłuszek itd.), bułane... Ewentualnie skarogniade, jak Orlik. :)

odpowiedz cytuj
  • Mony95 2010-01-13 16:01:04

Ojej :) Ja kocham izabelowate :) Są przepiękne :) Ale podobaja mi sie też bułane i kare :) Naj mniej lubie siwe chyba, że takie bardzo bardzo jaśniutkie albo takie pochodzące pod szary :)

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2010-01-15 09:42:56

ja kocham gniadosze, kasztany ale i tak obojetna jest mi masc, choc koni cremello i albinosow nie lubie............

odpowiedz cytuj
  • Hidalgo25 2010-01-20 18:36:33

A mi sie najbardziej podobają siwe. Dla mnie najważniejszy jest i tak charakter to on decyduje którego koń bedzę kochać :)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"