:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Książki o naturalu

Dodano: 2012-03-17 20:22:25

• Gabrysia1911 2012-03-17 20:22:25

Witam,Znacie jakieś książki o naturalu, głównie związane z metodami pnh i Patem Parelli (podajcie tytuły)Podajcie tez linki gdzie można je zamówić przez internet np. allegroP.s wie ktoś czy można  kupić te książki i sprzęt do naturalnego jeździectwa gdzieś w okolicy Tarnowa (Małopolska)

odpowiedz cytuj
  • horselover 2012-03-18 09:50:47

Sprzęt polecam kupić u p. Podkowy. www.podkowa-liny.plBardzo fajny sprzęt a tańszy niż parelliego ;) Sama używam i polecam :)A co do książek - większość o końskiej psychologii, książki Monty"ego Robertsa (ale one należą do droższych) i książki Roberta M. Millera, między innymi "Sekrety końskiego umysłu" itp :)Pozdrawiam :)

odpowiedz cytuj
  • opKon 2012-03-19 20:25:59

Sally Swift " Harmonia jeźdźca i konia" 1 i 2Linda Tellington Jones "Prawdziwa więź z koniem- system ttoch"

odpowiedz cytuj
  • kasia-skoczek 2012-03-20 19:07:21

No to tak - jeśli chcesz się dowiedzieć coś o metodzie zwaną Join - Up to polecam książki Monty"ego Robertsa. On chyba opowie o tym najlepiej, ponieważ jest twórcą owej metody. Jak ta metoda powstała dowiesz się w książce ,, Człowiek, który słucha koni,, Jednak odrazu mówię, że nie ma tu instrukcji i porad wykonania ćwiczeń z koniem. Jednak sama ksiąźkę przeczytałam i jest bardzo ciekawa - Monty opowiada też o swoim życiu prywatnym, które od początku nie bylo łatwe. Co do niego to porady i instrukcje znajdziesz w jego książkach takich jak ,, Ode mnie dla was,, Jak na razie miałam okazję przeczytac tylko to.Moi znajomi mocno chwalą R.Miller Jeździectwo naturlne bez tajemnic lub Sekrety końskiego umysłu. Co to innej strefy - jeśli interesuję Cię ujeźdzenie naturalne - polecam Karen Rohlf ,, Ujeżdżenie, naturalne prowadzi do harmonii,, Mam w swojej domowej bibliotece i naprawdę polecam. Jeśli szukasz czegoś z tego typu to moge ci zaproponować jeszcze Sally Swift ,, Harmonia jeźdźca i konia,,Co do ceny : - Karen Rohlf ,, Ujeżdżenie, naturalne prowadzi do harmonni,, - 49.00 zł - Monty Roberts ,, Człowiek, który słucha koni,, - 42 zł- Sally Swift ,, Harmonia jeźdźca i konia,, - 27 zł - R. Miller ,, Jeździectwo naturalne bez tajemnic,, - 36.90 zł - R. Miller ,, Sekrety końskiego umysłu,, - 22 złNie mam informacji co do ceny książki ,, Ode mnie dla was ,,

odpowiedz cytuj
  • Gabrysia1911 2012-04-01 22:41:13

Dzięki za odpowiedzi i prosze o więcej ;)))

odpowiedz cytuj
  • snowhite 2012-04-01 23:47:22

http://hippika.pdm-promo.pl/sklep/index.php?cPath=5&osCsid=bd8490c4bc87d9948548c3d77bd628ca

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2012-04-02 00:13:36

Mi przychodzi tylko Monty Roberts:-Ode mnie dla was-Człowiek, który słucha koni

odpowiedz cytuj
  • gabrysia-jozwia 2012-06-06 07:39:16

Ciekawe recenzje książek o naturalu znajdziesz w majowej KonnejCafe.

odpowiedz cytuj
  • Sulek-moje szczescie 2013-05-02 16:59:22

Książki Monty"ego Robertsa i Andrei Kutsch są  bardzo dobrym pomysłem. Inne podane tutaj już przeczytałam, też są dobre. Pamiętaj przy czytaniu każdej książki- zastanów się nad nią i wyciągnij z niej tylko to co uważasz za słuszne. Nawet, jeśli będzie to jedno zdanie.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"