:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Obozy konne 2012

Dodano: 2012-01-06 14:03:13

• Rpodkowa 2012-01-06 14:03:13

Chciałabym pojechać na obóz konny w lecie.Kwota 1000 zł najwięcej.Czas pobytu od 5 do 14.Chodziarz wiem , że za tysiac n ie można na dwa tygodnie , ale może .... .Jeśli macie zufane stadniny - miejsce obojetnie gdzie.I takie małe wymaganie.                            Minimum 2h jazdy dzienie.Czyszczenie i robienie rzeczy przy koniach.Jazdy w teren. No i oczywiście mila atmosfera , konie by były grzeczne nie gryzły.Może wybieracie się na jakiś.Mam tu jedną oferte.Ktoś był i przetestował.Czy jest tam dobrze i jakie są konie , czy jest miło i sympatycznie. http://skret.eu/lang/de-de/oferta/wakacje-letnie/  Jak znjadę coś to wam napiszę i powiedzie jak tam jest lub/i czy może jedziecie tam.To będzie pierwszy oboż dlatego nie che się zrzaić.

odpowiedz cytuj
  • Rpodkowa 2012-01-06 14:32:16

Znalazłam jeszzce taką napiszcie cos o niej jak wiecie. http://www.stadninavictor.pl/index.php?s=40

odpowiedz cytuj
  • MissJulliard 2012-01-06 15:49:52

Sama bardzo bym chciała pojechać do skręta, ale mam daleko bardzo :( poza tym chyba tam zapisy trzeba robic dwa lata w przód, bo dużo chętnych jest

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2012-01-06 16:09:48

O! Skręt! Perwsze słyszę,ale jest w miarę blisko mnie! Jupi! Wreszcie coś ciekawego!Może Stajnia Iskra? Nie byłam,ale dużo moich znajomych chwali sobie bardzo tą stadninę. ;) :http://www.stajniaiskra.com.pl/

odpowiedz cytuj
  • Julia Koniara 2012-01-06 16:24:14

Rpodkowa - nie wybieraj się do stajni victor! Moja koleżanka była tam na obozie jeździeckim, a sama dwa razy obserwowałam, jak prowadzone są tam jazdy. Doliczyłam 11 osób w zastępie (!!!), niektórzy byli tak początkujący, że powinni trafić na lonżę. Instruktor niby taki mistrz, ale widziałam, jak siedział sobie na belach siana, czytał gazetę i tylko czasami zerkał na jeźdźców. Fajne obozy są w Gutowie, ale one są trochę drogie.  

odpowiedz cytuj
  • Hippika 2012-01-06 23:13:42

Czyli w tym Skręcie nie będzie już wolnych miejsc?? Bo myślałam, żeby na ferie wybrać się gdzieś indziej niż zawsze, ale trudno. Może w wakacje pojadę na więcej niż jeden obóz po prostu :) A w jakim wieku tam ludzie jeżdżą?? Mam normalnie kompleks, że jestem za stara :P:P

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2012-01-07 12:35:37

Moja przyjaciólka jeździ od kilku lat do Leźna. Bardzo poleca ten obóz

odpowiedz cytuj
  • majciabuziaczek 2012-02-13 11:16:52

Galopka7 moglabys cos wiecej powiedziec o Leznie? Poniewaz chcialabym sie tam wybrac.Jeszcze taka jedna dziewczyna z ktora sie zaprzyjaznilam jedzie.A ty sie wybierasz do Lezna w wakacje? Dziekuje :)

odpowiedz cytuj
  • goldenhorse13 2012-02-13 14:59:50

Wilga <3Najlepszy na jakim byłam!

odpowiedz cytuj
  • Zeave 2012-02-15 22:47:38

Ja polecam Stajnie Jasminum :)Tu na pewno nie będzie 11 konnych zastępów! Grupy maksymalnie 5 osobowe (ujeżdżenie) i 4 (skoki), jazdy z międzynarodowym instruktorem o ogromnej wiedzy :)Tereny, również nad wodę i rajdy. Poza tym wspaniała rodzinna atmosfera i pyszna domowa kuchnia.Więcej informacji na stronie:http://www.stajniajasminum.blogspot.com/

odpowiedz cytuj
  • NikiGirl19 2012-02-16 13:28:03

Pod koniec wakacji 2011 chcialam sie do OJ Skręt zapisac to nie było miejsc juz ;P Wiec jezeli chcecie, to rezerwujcie juz na 2013 xD Bo na 2012 nie ma, chyba ze na rezerwową, ale nie macie 100% szans, a zaliczke trzeba wpłacić.Nie znajdziesz obozu na 14 dni, z 2h jazdy i do 1000 zl ;) Nie lepiej zapłacic np 1350 zł i juz miec 2 tyg i 1,5 h jazdy? np. masz tak u Wlodzimierza Kario : www.kario.com - ale to jest w podkarpackim ;) Ale wszyscy polecaja, nie ma nudy tam, każdy dzien jest zaplanowany, niezapomniane tereny, jest nawet rajd ;) i wycieczka do parku linowego [to wszystko wliczone z cenę]. Nie ma hali ;) Koń przydzielony na parę. [ bo jedna gr. jezdzi rano, druga po obiedzie, wiec przypuszczam ze para bedzie sie różniła pod wzgledem zaawansowania].Tak to normalnie obozy stoją po ok. 1500 zł :)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"