:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowy magazyn jeździecki W siodle

Dodano: 2011-03-12 19:13:31

• selgom98 2011-03-12 19:13:31

Czy któraś z Was kupiła ten magazyn ? Czy podoba Wam się i czy warto go kupić?

odpowiedz cytuj
  • AdaRadkiewicz3 2011-03-12 19:20:41

hm a wiesz może ile kosztuje? bo chętnie zobaczę co w nim jest :)

odpowiedz cytuj
  • Agatulec13 2011-03-12 20:42:15

Ja kupiłam dla prezentu (branzoletka i zawieszka) Magazyn ok. 5 zł, ale cienki i raczej dla poczatkujacych.;)

odpowiedz cytuj
  • selgom98 2011-03-13 13:06:15

Kosztuje chyba ok 7 zł. dzięki za poradę

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-03-13 17:13:51

A gdzie można go kupic?

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-03-13 18:16:46

Ja nie kupiłam, ale widziałam w kiosku i zamierzam kupić. Jeszcze nie wiem czy fajny, ale skusiłam się, bo w dodatkach jest bransoletka z podkówek i coś tam jeszcze...

odpowiedz cytuj
  • Hella 2011-03-13 19:52:45

Ja na to za stara już jestem ale dla początkujących dzieciaków - czemu nie może być całkiem fajne.

odpowiedz cytuj
  • manka94 2011-03-14 14:31:16

Pismo skierowane jest do dziewcząt w wieku od 8 do 12 lat, które interesują się m.in. jazdą konną. Magazyn powstaje w konsultacji z trenerami jazdy konnej, którzy pracują z dziećmi. Pojawią się tam informacje o pielęgnacji tych zwierząt, ich zwyczajach i o tym, co potrafią, gdy są odpowiednio traktowane. Tytuł będzie miał 44 strony. Ukaże się w nakładzie 50 tys. egz. i cenie 6,99 zł. Recenzja mówi sama za siebie :)

odpowiedz cytuj
  • AdaRadkiewicz3 2011-03-14 21:49:00

Kupiłam ale tylko dlatego, że podobała mi się bransoletka i podkówka. :)

odpowiedz cytuj
  • selgom98 2011-03-15 15:02:32

W Empiku lub w każdym innym kiosku

odpowiedz cytuj
  • ewatyp01 2011-07-11 14:13:45

Dziewczyny,Szukam osób, które czytają nowy magazyn "W siodle"!Warunek konieczny to miejsce zamieszkania Warszawa bądź okolice (dojazd do nas do biura na własny koszt)Potrzebuję 10 dziewcząt, które chciałyby wyrazić swoją opinię na temat naszego magazynu.Jeśli możesz przyjechać do nas do biura (19 lipca) i poświęcić nam chwilę czasu bardzo proszę o maila na adres ewatyp01@wp.plW zamian za wyrażenie swoich opinii otrzymacie upominki niespodzianki!

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"