:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Obozy jeździeckie polecone stajnie

Dodano: 2015-01-26 10:14:36

• Habi2003 2015-01-26 10:14:36

Znacie jakieś fajne Stajnie , do których można jechać na obóz?:) Bo ja chciałam gdzieś pojechać ale nie mogę się zdecydować;)

odpowiedz cytuj
  • Stadnina Pod Lasem 2015-01-28 00:32:26

Zapraszamy na Roztocze:)Obozy i półkolonie w Stadninie Pod LasemZostało jedno miejsce w pierwszym turnusie i kilka w drugim.Pozdrawiamy

odpowiedz cytuj
  • domi601 2015-01-29 09:43:03

Polecam Zbrosławice, byłam w tamtym roku i naprawdę polecam.  http://www.zbroslawice.info.pl/

odpowiedz cytuj
  • janekjezdzi 2015-01-29 11:51:58

Również polecam!!!

odpowiedz cytuj
  • OliwkaP 2015-02-02 08:27:08

Ja polecam obozy jeździeckie w Siedlisku Janczar w Pstrągowej, w województwie podkarpackim. Tutaj link do strony:http://www.siedliskojanczar.pl/obozy-jezdzieckie.html

odpowiedz cytuj
  • koniara147 2015-02-05 20:20:16

stajnia OXER we wtórku niezapomniana przygoda z końmi    polecam :)))))

odpowiedz cytuj
  • ventus 2015-02-08 11:36:22

Stajnia Greskar Chełmno zaprasza na obozy wakacyjne 2015Turnusy czerwiec – sierpień 2015I 28.06-04.07 II 05-11.07^ III 12-18.07 IV 19-25.07^V 26.07-01.08 VI 02-08.08^ VII 09-15.08 VIII 16-22.08^IX 23-29.08* ilość uczestników: 4-8 osób, wiek: od 8-ego roku życia, górnej granicy brak * cena: 880 zł/turnus i 830 zł/turnus dla osób, które już u nas były* zapisy trwają do 1 czerwca 2015na turnusie zapewniamy m.in.:* 3 posiłki dziennie* do 2 godz. jazdy konnej dziennie (turnusy oznaczone^ z warsztatami z masażu koni do 1,5 godz.)* ubezpieczenie NNW* całodobową opiekę wychowawcy kolonijnego dla uczestników poniżej 18 r.ż.* zajęcia teorytyczne i praktyczne związane z jeździectwem (dla wybranych turnusów oznaczonych ^ warsztaty z masażu koni)* Na każdy turnus można przyjechać z własnym koniemOrganizator zastrzega sobie prawo do rezygnacji z rozpoczęcia danego turnusuoraz zmian w cenie i planie obozu.szczegóły: 660 883 073 i www.stajniagreskar.jimdo.com

odpowiedz cytuj
  • Stadnina Pod Lasem 2015-02-17 11:24:40

Zapraszamy młodzież w wieku od 11 lat na obozy jeździeckie w Naszej Stadninie!Młodszych chętnych (od 8 lat) zapraszamy na półkolonie!Zapewniamy:- 11 godzin lekcji jazdy konnej w maks. 4-osobowych grupach (półkolonie 9 lekcji);- lekcje teoretyczne;- zajęcia praktyczne w stajni i na terenie ośrodka - m.in.: pielęgnacja, hodowla, podkuwnictwo;- profesjonalną kadrę instruktorską;- jazdy prowadzone w zależności od pogody na ujeżdżalni lub w krytej hali;- stałą opiekę opiekunów z uprawnieniami;- ubezpieczenie NNW;- pokoje z łazienką i toaletą;- 5 posiłków dziennie,- do 15 osób w turnusie;- dla chętnych zaawansowanych uczestników - skoki przez przeszkody;- wyjazdy w teren;- warsztaty rękodzieła;- darmowe Wi-Fi;- ognisko z kiełbaskami i herbatą, przejażdżka tramwajem konnym. Dodatkowe atrakcje dla obozowiczów:- karaoke na miejscu;- NOWOŠĆ! amatorska sesja zdjęciowa z końmi;- gry i zabawy sportowe i edukacyjne;- do dyspozycji: boiska do piłki nożnej i piłki plażowej, trampolina, plac zabaw;- spacery po okolicy;- NOWOŠĆ! wycieczki rowerowe;- wycieczka na kąpieliska w Krasnobrodzie lub Majdanie Sopockim;- wycieczka ze zwiedzaniem do Zamościa lub Zwierzyńca.Turnusy:- I: 28.06 - 04.07 (obóz i półkolonie)- II: 5.07 - 11.07 (obóz i półkolonie)- III: 20.07 - 24.07 (półkolonie)- IV: 03.08 - 07.08 (półkolonie)- V: 16.08 - 22.08 (obóz i półkolonie)- VI: 24.08 - 28.08 (półkolonie)Turnus I można przedłużyć do dwóch tygodni!Cena pierwszego tygodnia - 1200zł. cena drugiego tygodnia - 1000zł. Półkolonie: 400zł.Szczegóły na naszej stronie internetowej www.stadninapodlasem.pl

odpowiedz cytuj
  • dariakonska 2015-08-30 13:52:32

Najlepszy obóz konny będziesz miała w stajni konsul zakopane-kościelisko    http://stajniakonsul.pl/pl/obozy-konneByłam w tym roku i jestem przeszczęśliwa nie wyobrażam sobie jechać gdzie indziej .Jeżeli chodzi o moją opinie to najlepszy pod słońcem niesamowite tereny dużo skoków (pomimo że to obóz rekreacyjny) super instruktorzy, opiekunowie, jedzenie no i konie, aż 3 godziny jazdy dziennie.Dostajesz swojego konia pod opiekę później masz z nim sesję zdjęciową zobacz na fb tam niektóre dziewczyny wstawiają fotki- super fotograf. Ogólnie ten ośrodek ma bardzo dobrą opinie.Nie jestem początkującą obozowiczką byłam na wielu innych obozach ale ty jestem zachwycona!!

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"