:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Obozy konne

Dodano: 2009-12-30 10:37:45

• julka 2009-12-30 10:37:45

Chciałam się zapytać czy nie znacie przypadkiem jakiejś dobrej stadniny, gdzie w wakacje organizowane są fajne obozy jeździeckie? Co prawda do wakacji jeszcze trochę, ale chciałabym dobrze wybrać, nie na ostatnią chwilę. Może macie dobre wrażenia z jakiegoś konkretnego miejsca? Czekam na Wasze propozycje ; )

odpowiedz cytuj
  • Nojec 2009-12-30 16:38:18

LKJ Lewada - świetny ośrodek. Typowo ujeżdżeniowy, 2 jazdy dziennie, ćwiczą dosiad i elementy dresażu. Znajduje się w woj. oploskim, koło Kędzierzyna-Koźla. Ich strona : www.kjlewada.pl

odpowiedz cytuj
  • ewa 2009-12-30 21:00:11

ja ci bardzo polecam kj połoniny wiele można sie tam nauczyć.... www.kwiatkonie.pl

odpowiedz cytuj
  • Kaciunia 2009-12-31 12:39:43

Szkółka Jeździecka"Hucuł"-zapraszam na stronę www.huculki.com.pl

odpowiedz cytuj
  • Agatulec13 2010-01-04 17:49:10

Przepraszam "julka" , że wprowadzam nowy wątek na twój wątek ;D ale znacie moze stadniny które organizują  NIE DROGIE, FAJNE, BEZPIECZNE obozy w okolicach Warszawy?

odpowiedz cytuj
  • Mucia 2010-01-10 17:23:48

Byłam na obozie w Zbrosławicach. Może zbyt wiele sie nie nauczyłam, ale było cudownie! Dobrowolna pomoc w stajni, oglądanie jazd i koni i ogółem bardzo mi się podobało. W tym roku chcę jechać albo do Lewady, albo do Wolicy albo do Annapolu, ale nie wiem co wybrac. :) No i może do Zbro na waletowanie.

odpowiedz cytuj
  • chocky 2010-01-10 21:52:06

Ja jeżdżę co roku do Rancha Bierna. Jest super, nie wyobrażam sobie wakacji na które nie pojechałym tam. Jest strasznie domowo, oprócz jazd wycieczki piesze, na jezioro czy też basen. W tym roku jadę do RB i Lewady, jak dam radę :)

odpowiedz cytuj
  • xfreedreamx 2010-01-13 20:10:02

Ja tak jak Chocky - Rancho Bierna co roku ;D ja dodam jeszcze, że wspaniałe konie, widoki, super instruktorki, no i właśnie atmosfera. ;) Wspaniałe miejsce.

odpowiedz cytuj
  • Ideaa 2010-01-13 21:22:13

a ja, polecam Annopol, jestem trochę wybredna co do stajni xd Ale annopol mnie normalnie zaczarował *.*Konie - cudo, w zyciu na tak dobże ujeżdżonych koniach nie jeździłam.Trener - Gada przez całą lekcje przez mikrofon <Lol2> żeby wszyscy słyszeli, zwraca na wszystko uwagę ;p - Na obozie dostajesz 1 konia na całe 2 tygodnie- Obóz skokowy, kompletnie skokowy, a jak nie ma skoków (bo konie potrzebują odpoczynku nie? xd) to ujeżdżenie, my mielismy chody boczne ;D obóz od 12 lat, obowiązkowa umiejętnosć galopowania.- jedyny minus...hm... że drogo xd

odpowiedz cytuj
  • Ideaa 2010-01-13 21:23:17

zapomniałam xdwww.annopol.com

odpowiedz cytuj
  • Nojec 2010-01-13 21:59:21

O, do Annopola też chce jechać. Ale 2000 za 2 tygodnie, trochę dużo..

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"