:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

OJK Pegaz pseudo instruktorki jazdy konnej okropność odradzam

Dodano: 2012-09-13 11:50:18

• skiera 2012-09-13 11:50:18

Witam Zastanawiałam się gdzie mogę ostrzec potencjalnych uczniów jazdy konnej przed OJK Pegaz Kraków ,a dokładniej mówiąc przed pseudo instruktorką która tam pracuje.Miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z Panią która  nadaje się ale do pracy  sklepie mięsnym a nie do pracy z dziećmi i końmi .Kompletny brak profesjonalizmu,chamskie zachowania,brak zainteresowania wręcz pogarda z jaką traktuje się ucznia to wszystko co ma do zaoferowania ta kobieta.Właściciel bardzo przyjemny miły człowiek nie zdaje sobie sprawy kto ,,pracuje,, pod jego dachem.Pani instruktorka ma czas na palenie papierosów,pisanie smsów i rozmowy ze znajomymi ale niestety nie ma czasu na pokazanie i nauczenie podstawowych i elementarnych zasad dotyczących jazdy konnej.Chamskie odzywki do dziecka powinny być nagrane i puszczone w znanym programie tvn .Bardzo żałuje ,że nie miałam kamery podczas nauki mojego dziecka przysięgam, że nie zostawiłabym tak tego .Pani ,,instruktor,, nie stosuje podstawowych zasad bezpieczeństwa ,nie obserwuje ucznia,nie sprawdza czy siodło jest dobrze przymocowane,zostawia dziecko samo w stajni,postronne osoby na wyraźną prośbę dziecka pomagają w oporządzeniu konia bo Pani instruktor musi zapalić papierosa.To jest tylko znikoma część tego co się tam wyprawia jeżeli ktoś ma ochotę chętnie udzielę szczegółowej relacji .Rozmawiałam z innymi rodzicami moja opinia nie jest jednostronna.Pani ,,instruktor,,raczej powinna zająć się sprzątaniem stajni ,a instruktarz powinna zostawić profesjonalistom których na szczęście nie brakuje .Po pierwszej jeździe zrezygnowałam z kolejnych ,Pan właściciel wie o wszystkim mam nadzieję ,że szybko coś  z tym zrobi bo nie wróżę mu niczego dobrego jak ta Pani nadal tam będzie pracować. 

odpowiedz cytuj
  • hela616 2012-09-13 19:17:14

Potwierdzam również odradzam ale polecam Tkkf przyjaciel konika :)

odpowiedz cytuj
  • skiera 2012-09-13 20:07:07

Właśnie szukam czegoś konkretnego :) czy mogę prosić o namiary

odpowiedz cytuj
  • selgom98 2012-09-14 15:03:55

jeśli jest pani z okolic krakowa to polecam genialny klub " Tabun". Są tam świetni instruktorzy, miłe i spokojne konie, tanie jazdy. Serdecznie polecsamoto strona internetowa:http://tabun.com.pl/

odpowiedz cytuj
  • skiera 2012-09-14 22:31:29

Bardzo dziękuje rzeczywiście ceny rewelacja ,zadzwonię jutro czy mają wolne miejsca.Dziękuje  

odpowiedz cytuj
  • patriszia 2012-09-16 00:49:19

A ja polecam Stadninę Koni Huculskich Rzeszotary ;) Jeżdżę tu prawie 3 lata, instruktorka na prawdę dobra i miła. Konie zadbane. Dojazd mpk.

odpowiedz cytuj
  • Horski 2013-04-05 18:40:08

Ja rok temu jeździłam tam. To było okropne. Na pierwszej lekcji było ok, bo miałam ją z inną instruktorką, ale na kolejnych lekcjach była już ta. Na pierwszej lekcji kazała mi osiodłać konia. To była moja 2 lekcja w życiu. Kiedy jeździłam na koniu na lonży, ona tak ją trzymała, że koń się potknął i spadłam.

odpowiedz cytuj
  • Horski 2013-04-06 09:13:27

A ona jest podobno psychologiem dziecięcym!!!

odpowiedz cytuj
  • sotniax2 2013-04-06 10:02:13

Ja rok temu jeździłam tam. To było okropne. Na pierwszej lekcji było ok, bo miałam ją z inną instruktorką, ale na kolejnych lekcjach była już ta. Na pierwszej lekcji kazała mi osiodłać konia. To była moja 2 lekcja w życiu. Kiedy jeździłam na koniu na lonży, ona tak ją trzymała, że koń się potknął i spadłam.to że koń się potknął na pewno nie jest winą instruktorki... to przepraszam bardzo instruktor ma trzymać konia za nogi żeby właściwie nimi przebierał i się nie potykał???no litości...

odpowiedz cytuj
  • Maria 2013-04-06 10:13:40

Nie wiem, czy tak było w tym przypadku, ale można tak luźno trzymać lonżę, że koń ją nadepnie albo w nią wejdzie.

odpowiedz cytuj
  • Zuzek2212 2014-08-13 12:15:52

Ja również odmawiam . Ale bardzo goraco poleca TKKF Przyjaciel Konika super stajnia miałam tam wiele chwil których nie zapomnewiele przygód itp.polecam                                                                               Zuzek2212

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"