:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ośrodek jeździecki Indeks w Rybniku

Dodano: 2014-12-18 15:03:49

• Konie Moja PasjaA 2014-12-18 15:03:49

Hej, wie ktoś coś na temat Indeksu w Rybniku? Jeśli tak to napiszcie jak tam jest, jakie są konie i instruktorzy, i słyszałam coś o klubie- jest on wgl? co ewentualnie trzeba zrobić żeby w nim być?Zależy mi, bo jestem zainteresowana, ich oferta zachęca :))Z góry dzięki :))

odpowiedz cytuj
  • rafal-marciniak 2014-12-23 09:19:38

Witaj,jezdze w Indeksie od kilku lat i moge z czystym sumieniem polecic,przyjedz na jazde i sama zobacz, wystarczy byc 30min przed jazda, (oczywiscie jesli juz jezdzisz konno),obejrzyj strone osrodka http://www.indeksrybnik.pl/,oraz profil FB https://www.facebook.com/osrodekjezdziecki.indeks

odpowiedz cytuj
  • kinga19970704 2014-12-27 12:48:45

W tym roku latem, zaczęłam tam jeździć i jest tam bardzo fajnie. Nie jest tam drogo, instruktorzy bardzo fajni, najlepszy jest właściciel. A konie jak to konie każdy ma swój charakterek, jedne są bardzo fajne i w jeździe i przy czyszczeniu, a niektóre w jeździe są super, ale przy czyszczeniu nie są za grzeczne i odwrotnie. Trzeba być pół godziny przed jazdami, żeby konia przygotować sobie. Nie trzeba się umawiać na jazdę jeśli jeździ się samodzielnie, dla mnie jest to dużym plusem, jazdy są na hali, latem jak jest gorąco to jest pławienie koni. 

odpowiedz cytuj
  • misio 2015-01-01 15:30:31

JA tam nie jeżdzę ale sprawdzi informacje.

odpowiedz cytuj
  • Konie Moja PasjaA 2015-01-02 21:27:18

Dzięki wszystkim :))Na pewno się tam wybiorę:)A jeszcze niedaleko Indeksa jest jakiś Kj Gzel wiecie może coś o nim?

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"