:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Piękne książki

Dodano: 2013-08-29 08:28:56

• patrycja64 2013-08-29 08:28:56

Każdy kto kocha konie nie raz wziął  do ręki książkę o koniach.Raz wziął klasykę a raz informacje o nich lecz każdemu jakaś mocno się spodobała mi np. najbardziej się podoba książka "Klasyka" MÓJ KARY a teraz czytam APOLLO.A wam jaka najbardziej się podoba??

odpowiedz cytuj
  • Oczy Nocy 2013-08-29 21:04:57

Ja jako dziecko przeczytałam "Czarny książę" i teraz stwierdzam że byłam dużo za mała na tą książkę, ale jest ona świetna :) Taka mniej więcej dla młodszych nastolatek

odpowiedz cytuj
  • patrycja64 2014-02-22 18:27:21

Tak ona tak że jest piękne też czytałam tę książkę. Polecam a filmy mi przypadł do gustu film " Czas wojny".

odpowiedz cytuj
  • emolkaa 2014-02-23 09:45:21

Książka "Zaklinacz koni". Dużo lepsza niż film! A z filmów moim ulubieńcem jest "War Horse" - niebanalna opowieść ;)

odpowiedz cytuj
  • emolkaa 2014-02-23 09:45:31

Książka "Zaklinacz koni". Dużo lepsza niż film! A z filmów moim ulubieńcem jest "War Horse" - niebanalna opowieść ;)

odpowiedz cytuj
  • emolkaa 2014-02-23 09:45:38

odpowiedz cytuj
  • emolkaa 2014-02-23 09:45:43

odpowiedz cytuj
  • emolkaa 2014-02-23 09:45:43

odpowiedz cytuj
  • patrycja64 2014-02-24 07:54:16

Dzięki Emolkaa . Mój ulubiony film to Flicka 2 i 3 ale War Horse też oglądałam polska nazwa to czas wojny nie? Fajna,fajna też polecam.

odpowiedz cytuj
  • emolkaa 2014-02-24 17:38:20

yyy nie mam pojęcia czemu ten post dodał się aż tyle razy... przepraszam :D tak, dziwne tłumaczenia "War Horse" - "Czas wojny"

odpowiedz cytuj
  • hanke 2014-02-24 19:44:12

emolkaaa - pewnie odświeżyłaś albo niechcący kliknęłaś więcej niż raz na ikonkę "Publikuj!" i stąd te kilka postów o identycznej treści.Nie wiem, kto wymyślił tłumaczenie tytułu filmu "War Horse" jako "Czas wojny", ale najlepszy pomysł to to nie był... Oczywiście tłumaczenie dosłowne ("Koń wojenny") też by nie było najlepsze. Ktoś ma jakiś inny pomysł? :-)Jeśli chodzi o sam film Spielberga, osobiście mnie trochę rozczarował. Co prawda pokazuje bezsens wojny i dramaty ludzi (oraz zwierząt!) bezpośrednio lub pośrednio w nią zaangażowanych ("wojna zabrała wszystko wszystkim"), ale fabuła (to moje subiektywne zdanie) jest mało przekonywująca, a kilka scen ociera się o niemożliwość (ciężkie karabiny maszynowe które koszą więcej jeźdźców niż koni, koń przebiegający po czołgu, pełen galop przez zasieki itd.). Oczywiście konie zawsze miło obejrzeć ;)Dzisiaj natomiast obejrzałem na DVD film "Flicka 3" (była w promocji w sklepie - "cena miesiąca" :D), gdyż kilkakrotnie była o nim mowa tu na forum w innych wątkach. Sympatyczne familijne kino (z obowiązkowym happy endem ;) ). Aktorzy w wieku 20+ grający nastolatków to troszkę karkołomny pomysł, ale cała reszta OK :-)    

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"