:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

prowizorka

Dodano: 2013-06-05 13:18:24

• ariam 2013-06-05 13:18:24

Witam!Co myślicie o trzymaniu konia w domkach ogrodowych? Skoro wymiary są ok to czemu nie? Może być kłopot z gniciem i ew kopnięciem w ściany. Przykładowy domek : kliknij :).                    Jeśli macie lepsze pomysły to napiszcie :)    

odpowiedz cytuj
  • ariam 2013-06-05 13:19:56

Tu dobry link: http://twojedomki.pl/details/domek-narzedziowy---karol-398x298-11.9m2/

odpowiedz cytuj
  • Hrenna 2013-06-05 13:50:47

No tak osobiście nizbyt mi się widzi taki pomysł... bo zazwyczaj takie domki nie są porządne... Ich przeznaczenie jest do zabawy dzieci zazwyczaj, niż do trzymania jakiegokolwiek zwierzęcia tam... Ja bym w życiu konia nei trzymała w takim domku....

odpowiedz cytuj
  • galoopem 2013-06-05 14:07:18

Przede wszystkim ściany szybko zgniją.. Od wilgoci oczywiście. Ściany musiały by być betonowe, bardzo wytrzymałe. Poza tym koń raczej nie przeciśnie się przez tak wąskie drzwi, a jeśli jednak, to nie są to bezpieczne rozmiary :)

odpowiedz cytuj
  • sarutek21 2013-06-05 14:09:20

taka chałupka moich znajomych kosztowała około 12 tysięcy. Za tą sumę postawisz normalną porządną stajnie angielską. To że hucuły nie są wymagające nie znaczy ,że mogą stać w takim domku. Tak jak napisałaś będzie gnić ,a byle kopnięcie rozwali całą konstrukcje. Zresztą gdyby to był ten model to jak ten koń swobodnie przejdzie przez drzwi? Lepiej już pomyśleć o pozwoleniu na budowę stajni i postawić porządny. I ja jestem zdania, że jednak boks powinien być wyższy, zawsze istnieje ryzyko że koń się wystraszy stanie dęba i lepiej żeby nie uderzył głową w sufit bo wiadomo czym to grozi. 

odpowiedz cytuj
  • saphira09 2013-06-05 14:34:33

Każdy koń z nudów lubi kopać i gryźć. Także taki domek może zostać zjedzony... Lepiej zrobić z pustaków mała szopę z oknem i drzwiami, po prostu boks z małym przejściem. I przypominam że koń nie lubi być sam. W internecie jest wiele projektów małych stajni. Zawsze można coś podglądnąć i przerobić trochę. Ale to jest liche...

odpowiedz cytuj
  • siskiss 2013-06-05 17:05:14

taka chałupka moich znajomych kosztowała około 12 tysięcy. Za tą sumę postawisz normalną porządną stajnie angielską. dokładnie ! lepiej zbudować porządna stajnie za ta kasę, niż coś, co cały czas będzie trzeba albo remontować albo w ogóle postawić nowe, bo stan nie pozwoli na dalsze użytkowanie .

odpowiedz cytuj
  • Warka 2013-06-10 08:11:24

Każdy koń z nudów lubi kopać i gryźć. Także taki domek może zostać zjedzony... Lepiej zrobić z pustaków mała szopę z oknem i drzwiami, po prostu boks z małym przejściem. I przypominam że koń nie lubi być sam. W internecie jest wiele projektów małych stajni. Zawsze można coś podglądnąć i przerobić trochę. Ale to jest liche...Żeby postawić stajenke murowana musi mieć pozwolenie. Na drewniana nie potrzebuje 9 chyba ze ma wrednych sąsiadów)Moje konie stoja w drewnianej stajni z desek 2.5 cm ma niewielkim fundamencie z pasnikiem na zewnatrz. Pokryte papą termozgrzewalną. Docieplone folią bąbelkową. jako podloge maja trelinke z derenażem... Ściele grubo slonę. 

odpowiedz cytuj
  • saphira09 2013-06-10 15:59:13

Jeżeli stajnia jest dobrze wykonana z drewna i to dobrego drewna to ok. Ale to co chce ariam to nie wytrzyma to długo.

odpowiedz cytuj
  • johhny 2013-07-28 13:17:54

ja mam drewnianą stajnię i nie gnije jeste wytrzymała dach nie przecieka i słupy mają grubość prawie 15cm x 15cm

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"