:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rękawice do jazdy konnej

Dodano: 2012-12-05 10:54:19
: Ujeżdżenie

• Koniaaara 2012-12-05 10:54:19

Siiieeemanko ;* Mam jeden dylemat ^^ I poprosze was o pomoc kochani. Jakby co jestem tu nowa chociaz wczesniej mialam konto ale zapomnilalam loginu i hasla ;d To moj pierwszy post. A wiec moze przejde do rzeczy... : nw. jakie rekawiczki kupic (oczywiscie do jazdy konnej ;D ). Albo takie skorkowe to sama sobie kupie bo u mie tam w sklepie sa albo przez allegro : http://allegro.pl/odziez-i-obuwie-rekawiczki-112322?gclid=CKD7mtyxgbQCFYxa3godeXYAHg ◄ Nie jestem bardzo przekonana do tych rekawiczek z allegro. Ale musze sobie jakies kupic bo teraz zima a w tych normalnych rekawiczkach wysuwa mi sie uzda... ;/ Prosze was o pomoc. A wg. skorkowe rekawiczki sie nadadza? Bo jeszcze nie jezdzilam z rekawiczkami i nie wiem. Moze ty wiesz i mi powiesz? Jesli wy macie jakies fajne rekawiczki ktore mozna kupic przez internet dajcie linka ;) Dziekuje wam bardzo z gory i pozdrowienia ;* Paaaa. ^^

odpowiedz cytuj
  • Oczy Nocy 2012-12-04 21:43:39

Ja z rękawiczkami miałam taki problem że je bardzo szybko gubię, dlatego miałam najtańsze z Decathlonu. Kosztowały bodajże 10 zł. I tak na prawdę były fajne. A na zimę zakładałam pod nie zwykłe rękawiczki. Co do rękawiczek skórkowych wydaje mi się że nie spełnią zadania i wodza będzie się w nich ślizgać.

odpowiedz cytuj
  • galoopem 2012-12-04 21:44:39

Po pierwsze. Nie może ci się wyśliznąć z ręki uzda (ogłowie!). Ewentualnie wodze ; ))Polecam zamykać palce na wodzach. To powinno pomóc ...A co do rękawiczek .. Ważne, aby były po prostu wygodne i elastyczne ; )) 

odpowiedz cytuj
  • matrixx 2012-12-05 15:18:43

Temat rękawiczek to temat u mnie przerobiony, których ja nie próbowałam aby były warte swojej ceny i trwałe przy tym wygodne i elastyczne... Co do zwykłych decathlonowych tych za 10zł antypoślizgowych to jakoś ja za nimi nie przepadam, aczkolwiek jak na cenę to i tak spełniają swoje zadanie bardzo dobrze. Bo jeśli ktoś jeździ rekreacyjnie to posłużą mu długo! :)  Ja osobiście te rękawiczki używam latem, bo są cienkie i ręka się nie poci, ale niestety jedną parę mam na miesiąc-dwa bo się drą jeżdząc co drugi dzień kilka koni. Dobre rękawiczki ma firma HKM i Horze -> jedne z moich rękawiczek, które także mi dobrze służyły.http://www.okser.pl/horze-rekawiczki-syntetyczne-verona-p-8152.htmlFirma EQUI-THEME - te aktualnie posiadam, ale są ""na wykończeniu"" -> http://www.amigo-konie.pl/2055.htmli najlepsze rękawiczki jakie kiedykolwiek miałam [i mam], a zwłaszcza na gorące i upalne dni to oczywiście rękawiczki roecklego, niestety cena robi swoje, ale warto bo jak inne, dobre rękawiczki miałam po max pół roku te mam 1.5 roku i są w stanie bardzo dobrym.http://www.amigo-konie.pl/42-roeckl-3301-208-lihgt-grip.htmlale zdecydowanie nie polecam rękawiczek siateczkowych tej firmy, dokładnie tych ->http://www.amigo-konie.pl/4929.html  ponieważ siateczka rwie się między palcami po jakimś czasie. Pozdrawiam!

odpowiedz cytuj
  • prada55 2012-12-05 15:52:58

Ja miałam dość ciekawą historię z rękawiczkami.Tak jak koleżanka "Oczy Nocy" też miałam takie za 10zł tyle, że nie z Decathlonu. Na prawdę polecam je na wiosnę i lato- moje wytrzymały ponad rok a potem zahaczyłam o słupek przy ujeżdżalni i niestety się rozdarły. W każdym razie jeśli chcesz rękawiczki na zimę i bardziej już wytrzymalsze to polecam pochodzić po sklepach, a nie na Allegro- proponuję przymierzyć, spróbować poruszać palcami itd. Ja szczerze polecam takie właśnie przymierzone. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedz cytuj
  • Koniaaara 2012-12-05 16:16:03

hahaha sory napisalam uzda a mialam na mysl wodze ;D

odpowiedz cytuj
  • Koniaaara 2012-12-05 16:20:18

Po pierwsze. Nie może ci się wyśliznąć z ręki uzda (ogłowie!). Ewentualnie wodze ; ))Polecam zamykać palce na wodzach. To powinno pomóc ...A co do rękawiczek .. Ważne, aby były po prostu wygodne i elastyczne ; )) tak sory chcialam napisac wodze ale napisalam uzda ;D wiem zamykam wodze malym palcem ale te rekawiczki zime sa jakies do du** sory za wyrazenie i dlatego szukam rekawiczek do jazdy a moze ktos sie jeszcze wypowie na tem rekawiczek skorzanych? ;o i dzieki za poswiecony czas i komentarz ;* pozdrawiam

odpowiedz cytuj
  • Koniaaara 2012-12-05 16:28:59

Temat rękawiczek to temat u mnie przerobiony, których ja nie próbowałam aby były warte swojej ceny i trwałe przy tym wygodne i elastyczne... Co do zwykłych decathlonowych tych za 10zł antypoślizgowych to jakoś ja za nimi nie przepadam, aczkolwiek jak na cenę to i tak spełniają swoje zadanie bardzo dobrze. Bo jeśli ktoś jeździ rekreacyjnie to posłużą mu długo! :)  Ja osobiście te rękawiczki używam latem, bo są cienkie i ręka się nie poci, ale niestety jedną parę mam na miesiąc-dwa bo się drą jeżdząc co drugi dzień kilka koni. Dobre rękawiczki ma firma HKM i Horze -> jedne z moich rękawiczek, które także mi dobrze służyły.http://www.okser.pl/horze-rekawiczki-syntetyczne-verona-p-8152.htmlFirma EQUI-THEME - te aktualnie posiadam, ale są ""na wykończeniu"" -> http://www.amigo-konie.pl/2055.htmli najlepsze rękawiczki jakie kiedykolwiek miałam [i mam], a zwłaszcza na gorące i upalne dni to oczywiście rękawiczki roecklego, niestety cena robi swoje, ale warto bo jak inne, dobre rękawiczki miałam po max pół roku te mam 1.5 roku i są w stanie bardzo dobrym.http://www.amigo-konie.pl/42-roeckl-3301-208-lihgt-grip.htmlale zdecydowanie nie polecam rękawiczek siateczkowych tej firmy, dokładnie tych ->http://www.amigo-konie.pl/4929.html  ponieważ siateczka rwie się między palcami po jakimś czasie. Pozdrawiam!mi bardzo sie podobaja wlasnie te rekawiczki z EQUI-THEME sa naprawde faje i jesli muwisz ze sie dobrze sprawuja to ci wierze ;] ;D no takmte za 149 widac zajefajne ale cena niestety nie ;/  a ty sie chyba wlasnie znasz na tych rekawiczka i czy skorzane beda dobre albo te : http://allegro.pl/listing.php/search?string=rekawiczki+do+jazdy+konnej&sourceid=Mozilla-search prosze doradz mi.pozdrawiam ;*

odpowiedz cytuj
  • Koniaaara 2012-12-05 16:30:18

Ja miałam dość ciekawą historię z rękawiczkami.Tak jak koleżanka "Oczy Nocy" też miałam takie za 10zł tyle, że nie z Decathlonu. Na prawdę polecam je na wiosnę i lato- moje wytrzymały ponad rok a potem zahaczyłam o słupek przy ujeżdżalni i niestety się rozdarły. W każdym razie jeśli chcesz rękawiczki na zimę i bardziej już wytrzymalsze to polecam pochodzić po sklepach, a nie na Allegro- proponuję przymierzyć, spróbować poruszać palcami itd. Ja szczerze polecam takie właśnie przymierzone. Pozdrawiam serdecznie. tak slyszalam ze z Decathlonu sa dobre zeczy do jazdy konnej ale ten sklep od mojego domu jest niestety daleko... ;/ ale bardzo ci dziekuje za poswiecony czas i kompozdrawiam ;*

odpowiedz cytuj
  • Koniaaara 2012-12-05 16:31:10

Ja z rękawiczkami miałam taki problem że je bardzo szybko gubię, dlatego miałam najtańsze z Decathlonu. Kosztowały bodajże 10 zł. I tak na prawdę były fajne. A na zimę zakładałam pod nie zwykłe rękawiczki. Co do rękawiczek skórkowych wydaje mi się że nie spełnią zadania i wodza będzie się w nich ślizgać.  no ja wlasnie nie wiem co z tymi rekawiczkami skorzanymi ;] nigdy nie probowalam ...dzieki za kom pozdrawionka ;*

odpowiedz cytuj
  • matrixx 2012-12-05 18:47:07

Jeśli wiadomo, nie chcesz wydać tyle kasy na rękawiczki to zdecydowanie wybrałabym te EQUI-THEME, według mnie są godne polecenia, warte swojej ceny, a przede wszystkim elastyczne i wygodne, ale pod warunkiem, że są dobrze dopasowane, tak więc jak masz mozliwość to do jeździeckiego biegiem i przymierzać! ;))Te decathlonowe to to w ostateczności jak w łapy gorąco latem, według mnie na zimę nie są dobre, nie grzeją, a ręce odpadają z zimna, a jak pod nie założymy jakies rękawiczki to jest niewygodnie tak więc odradzam, bo będą mało praktyczne. Jeśli nie masz sklepu jeździeckiego to jak masz małe ręce to rozmiar S powinien być dobry, ja mam M, ale ręce akurat do najmniejszych nie należą, a w razie czego w ciągu 10 dni można dokonać wymiany na inny rozmiar. Pozdrawiam!

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"