:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Skoki przez przeszkody odznaki egzaminy

Dodano: 2012-04-08 18:38:19
: Skoki przez przeszkody

• siasia 2012-04-08 18:38:19

Witam. Od niedawna zaczęłam interesować się skokami przez przeszkody, jednak nie wszytko jest dla mnie jasne. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z odznakami, oraz czy aby wystąpić w zawodach trzeba zdawać jakieś egzaminy? Podrawiam

odpowiedz cytuj
  • xHeroinax 2012-04-08 00:31:08

Aby wystartować w zawodach regionalnych musisz mieć zdaną odznakę: brązową, starty w klasie LL i Lsrebrną oraz licencję P i Ndalej mało się orientuje, ale trzeba zdawać kolejne licencje.Poza tym jest jeszcze milion formalności w PZJ (ubezpieczenie, badania, inne licencje)Bez odznaki oraz wszystkich papierkowych głupot możesz wystartować w zawodach towarzyskich. W niektórych ośrodkach wymagają aktualnych badań.

odpowiedz cytuj
  • mybay 2012-04-10 09:50:47

LL - do 90 cm L - do 100 cm P - do 110 cm N - do 120 cm C - do 130 cm CC-1 - do 140 cm CC-2 - do 150 cm CC-3 - powyżej 150 cm. zeby wystopic w zawodach musisz miec konia ktory skacze i checi zeby jechac.. musisz zadzwonic tam i sie tzw. zapisac na te zawody wstep tez kosztuje ale z tego co sie orientuje to zalezy od klasy i zawodow - tyle płacisz. Jesli chodzi o odznaki - musisz sie zdecydowac na kim pojedziesz - czy chcesz swojego konia ze stajni czy bierzesz ze stajni gdzie zdajesz tą odznake. ale pamietaj ze jesli biezesz konia ze stajni gdzie odznake zdajesz placisz za niego chyba dodatkowo 100zł ..

odpowiedz cytuj
  • siasia 2012-04-10 10:17:58

LL - do 90 cm L - do 100 cm P - do 110 cm N - do 120 cm C - do 130 cm CC-1 - do 140 cm CC-2 - do 150 cm CC-3 - powyżej 150 cm. zeby wystopic w zawodach musisz miec konia ktory skacze i checi zeby jechac.. musisz zadzwonic tam i sie tzw. zapisac na te zawody wstep tez kosztuje ale z tego co sie orientuje to zalezy od klasy i zawodow - tyle płacisz. Jesli chodzi o odznaki - musisz sie zdecydowac na kim pojedziesz - czy chcesz swojego konia ze stajni czy bierzesz ze stajni gdzie zdajesz tą odznake. ale pamietaj ze jesli biezesz konia ze stajni gdzie odznake zdajesz placisz za niego chyba dodatkowo 100zł ..Nie o to mi chodziło, ale dziękuję.

odpowiedz cytuj
  • MaryJane 2012-04-10 10:21:38

o odznakach masz wszystko na stronie pzj. Miliony razy jest to wałkowane, a poza tym istnieją google.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"