:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Słynny Ekwador , sprzedany

Dodano: 2013-11-23 17:26:56

• Szary Pielgrzym 2013-11-23 17:26:56

Katarzyna Milczarek sprzedała konia Ekwador.

odpowiedz cytuj
  • Michal85 2013-11-25 17:19:02

Słyszałem, powód to podobno osiągnięcie maksimum możliwości konia... szkoda że Pani Milczarek nie ma innych koni na tym poziomie. Mimo wszystko życzę powodzenia:)

odpowiedz cytuj
  • sarucha 10 2013-11-25 19:07:25

Myślę, że Ekwador będzie miał większe możliwości do rozwijania się  za granicą u swojego nowego właściciela. Życzę im powodzenia. Wiecie ile on kosztował?

odpowiedz cytuj
  • Alka123 2013-11-26 16:05:47

2 mln euro kosztował. Ja myślę, że już musimy się opierać na zagranicznej hodowli bo w Polskiej z porównaniu z innymi krajami jesteśmy w tyle. :/

odpowiedz cytuj
  • sarucha 10 2013-11-26 16:43:28

PZJ Musi zacząć inwestować w młode konie, bo NIGDY nie wyhodujemy takiego Totilasa czy Rusty" ego.

odpowiedz cytuj
  • Alka123 2013-11-26 19:28:17

Ja myślę, że już nic nie osiągniemy na swoich koniach jak PZJ nie dofinansowuje hodowlę koni i inne rzeczy. Zostały nam jednak jazdy i/lub zawody na czyiś koniach.

odpowiedz cytuj
  • jestemzlasu 2013-11-26 19:44:19

Ale jak PZJ ma inwestować w jakiekolwiek konie? I z czego niby miałby dofinansować hodowlę? Polski Związek Jeździecki???Zresztą akurat Ekwador był polskiej hodowli. Tak jak Randon i Martini.

odpowiedz cytuj
  • Szary Pielgrzym 2013-11-28 17:15:30

Polscy hodowcy koni sportowych zostali pozostawieni sami sobie , nie interesuje się nimi ani rząd Polski ani organizacje branżowe . Nie ma w ogóle spójnego programu rozwoju hodowli koni sportowych , oraz ich promocji . Wracając do Ekwadora , koń Ekwador ma około 13 lat . Jeszcze ma przed sobą długie lata sportowej kariery (o ile nie przydarzy mu się paskudna kontuzja ). Jak myślicie co go czeka po zakończeniu sportowej kariery , emerytura w ładnej stajni z dużym zielonym wybiegiem połączona z funkcją reproduktora , czy może podzieli los wielu koni które jak nie przynoszą już zysku swoim właścicielom są unicestwiane . Czekam na wasze opinie.

odpowiedz cytuj
  • Alka123 2013-11-28 20:51:08

A czy nie za wcześnie myśleć o emeryturze dla Ekwadora? Ja myślę, że jeśli nie będzie tak jak jest z Totilasem to myślę o tej ładniejszej wersji zakończenia kariery. 

odpowiedz cytuj
  • Zenek 2014-01-03 14:38:03

Szkoda, byli świetną parą... A jednak nawet pani Milczarek zależy na zysku... No cóż, współczesne jeździectwo to także biznes, jak na to nie patrzeć.

odpowiedz cytuj
  • Honeonna 2014-01-03 22:08:13

Właściwie dla mnie to nie był wielki szok- już od jakiegoś czasu na pytania o sprzedaż padały odpowiedzi w stylu "każdy koń ma swoją cenę", bez wielkiego zaprzeczania. K. Milczarek ma też inne konie, które, jeśli dobrze pójdzie, mogą Ekwadora całkiem nieźle zastąpić. Nie należę do hejterów ani tym bardziej ludzi potrafiących dobrze ocenić przejazd ujeżdżeniowy, ale koń z wieloma nawet zaletami, ale z nieszczególnym pasażem i słabym piaffem ma bardzo małe szanse zostać docenionym na najwyższym poziomie, a pani Milczarek przecież chciałaby tam zaistnieć. To nie jest kaprys "bo tak", tylko jej PRACA. Wyjazdy na zawody i utrzymanie wszystkiego też swoje kosztuje, koniowi u nowego właściciela raczej nie dzieje się krzywda, więc jak dla mnie ta decyzja jest zrozumiała i na pewno nie "nieodpowiednia". Chyba każdy jeździec przywiązałby się do konia, którego jeździł tak długo i z takimi sukcesami, ale to jego sprawa, co z nim zrobi. Jeśli musi albo chce sprzedać go mimo tego, pewnie ma powody, których my, śmiertelnicy niezarabiający na jeździe, możemy nie rozumieć. Jego prawo. Ekwador u nowego właścicielahttps://www.youtube.com/watch?v=KlWlPU1BfXY&feature=youtube_gdata_player Mało co widać, ale nie wygląda, jakby mu się źle powodziło. Nawet na tym kawałku jakoś bardziej do mnie przemawia jego kłus.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"