:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

stres przed brązową odznaką

Dodano: 2014-02-11 10:37:37

• koniara559 2014-02-11 10:37:37

Gdzie zdawaliście odznaki ?  Jak tam było? czy był duży stres i czy trzeba być ubranym na galowo?  z góry dzięki;)

odpowiedz cytuj
  • Arctica 2014-02-11 14:06:15

Ośrodek jeździecki Senny, Nowęcin (woj. pomorskie). Raczej każdy był ubrany tak jak na zawody, czyli czarna marynarka jeździecka i białe bryczesy. Stres tylko przy skokach, na ujeżdżeniu trzeba się skupić i przypomnieć sobie czworobok, więc nie ma na to czasu :) A przy skokach najtrudniejsze jest zatrzymanie na końcu przez które wiele osób nie zdaje, więc stres jest :) Najłatwiejsza jest teoria, ale możliwe, że to zależy od egzaminatowów

odpowiedz cytuj
  • Ania S 2014-02-18 18:29:32

Na odznace nie ma obowiązku być na galowo. W przepisach jest tylko, że strój ma być czysty i schludny. Oczywiście kask obowiązkowo. Nie wiem jak z rękawiczkami, ale lepiej je mieć. Na moich odznakach ludzi byli bardzo różnie ubrani.

odpowiedz cytuj
  • patrycja64 2014-02-19 08:58:29

Ja zdawałam w ŁKJ-Łódzki Klub Jeździecki. Wiadomo stres jest ale oni są dobrzy więc to sama przyjemność zdawać i pamiętaj robisz to dla siebie a nie dla kogoś pomyśl o koniu i nie myśl że jesteś na egzaminie tylko na zwykłej lekcji jazdy konnej :) pomoże.Ja zdałam bez większego wysiłku ;) polecam!

odpowiedz cytuj
  • MalaMiss 2014-03-03 18:37:14

Zdawałam odznakę w SK Victor w Siedlcu. Z typowego stroju jeździeckiego miałam tylko białe bryczesy, oczywiście sztylpy i szyblety, kask oraz białe rękawiczki. Jeśli chodzi o górę, to miałam zwykłą białą bluzkę i granatową marynarkę. Stwierdziłam, ze nie będę kupować fraku na zwykłą odznakę. Bez przesady. Jednak nie którzy odstawili się na całego, niczym na zawody ogólnoświatowe, a byli i tacy, co wystąpili w zwykłym, schludnym stroju jeździeckim. Osobiście uważam, żeby nie przesadzić w żadną ze stron. Trzeba ubrać się elegancko, ale nie od razu w rzeczy z najwyższej półki xd To tylko brązowa odznaka jeździecka :D

odpowiedz cytuj
  • Kaja01 2014-04-23 08:13:57

Ja zdawac bede dopiero w tym tyg. w Aromerze ale bylam tam juz wczesniej zobaczyc jak wyglada caly egzamin na odznake. Wszyscy byli na galowo. Egzaminatorki byly bardzo lagodne w ocenianiu: nie dyskwalifikowaly za przekroczenie lini zatrzymania przy skokach, ani za posiadanie ostrog, nawet gdy ktos pomylil cos w czworoboku/parkurze "dawaly druga szanse"i.t.p. dlatego najgorzej poszla teoria. (Choc pyt. wcale nie byly trudne). Duzo zalezy od tego jakie beda egzaminatorki ale uwazam, ze najwazniejsze jest to jak sie przygotujesz i bedziesz spokojna, nie zestresowana podczas zdawania. :-)

odpowiedz cytuj
  • koniara559 2014-04-26 14:55:48

Kaja01 będziesz zdawac  27 kwietnia?

odpowiedz cytuj
  • Natkers 2014-04-26 22:45:05

jeśli chodzi o okolice Warszawy, to oglądałam odznaki zdawane w poland parku jeszcze w starej siedzibie na SGGW. Muszę powiedzieć że było bardzo miło chociaż zdawający bardzo się stresowali. Najbardziej chyba na ujeżdżeniu (dokładność, wyjechane narożniki, itp) ze skokami faktycznie zatrzymanie było trudne niektórzy przejechali po 2 koła dodatkowo, bo koń poniósł. egzaminatorzy bardzo przyjemni nie upominali trenera że podpowiada czy "dobra noga". Na teorii też podobno szanowali jak ktoś się bardzo stresował. Ogółem pozytywnie. A Aromer to bardzo duży ośrodek więc powinno być w porządku.

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"