:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ujeżdżenie moja jazda film

Dodano: 2012-04-21 22:28:51
: Ujeżdżenie

• korona2001 2012-04-21 22:28:51

Co sądzicie o mojej jeździe z filmiku ?? http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-YYEV7Y0mkY ps. filmik troche nie wyraźny ale da się coś zobaczyć :)

odpowiedz cytuj
  • Karina83 2012-04-22 10:03:50

Strasznie jesteś ruchliwa na tym koniu.Ja rozumiem,że trzeba podążać za ruchem konika, ale bez przesady :-) Aż głowa Ci za tym ruchem podąża :-)Z drugiej strony jest jeździec- zawodnik skaczący przez przeszkody (nazwiska nie pamiętam),który przed każdym skokiem "pomaga" sobie łokciami. Nawet panowie komentujący zawody mieli z tego pewien ubaw,ale skoro mu to pomaga w poprawnym skoku,to czemu nie :-)Prawa stopa (lewej nie widzę) odstawiona jest od konia- palce do konia dosuń,aby stopa była równolegle do boku konia.Niepotrzebnie go przez to złe ustawienie stopy ciągle piętą trącasz.

odpowiedz cytuj
  • jestemzlasu 2012-04-22 11:44:31

Po co ci kantar?

odpowiedz cytuj
  • Delbana 2012-04-22 18:41:21

nie mogę w to wejść

odpowiedz cytuj
  • SrokatyArab 2012-04-22 19:17:46

zaznacz link, prawy przycisk i otwórz

odpowiedz cytuj
  • bardowata 2012-04-22 19:57:24

Powinnaś dać bardziej palce do konia.Strasznie pchałaś tego konia, co uważam za nie potrzebne, bo przez to latałaś (gibałaś) się cała w tym siodle.Chwilami zastanawiałam się czy to pół siad czy pełny siad, bo siadałaś i wstawałaś, bardzo widoczne jest to na sam koniec filmiku. To tyle z takich widocznych błędów.Ale i tak jest dobrze ;) Każdy jeździec robi błędy :)

odpowiedz cytuj
  • korona2001 2012-04-22 20:57:39

Dziękuje wam za rady :D wezmę je do siebie i bd się pilnować :)

odpowiedz cytuj
  • Maarynia 2012-04-22 21:03:06

Zauważyłam, że na początku galopu jedziesz jak na wyścigach, starasz się zmniejszyć nacisk jeźdźca, przenosząc ciężar ciała do przodu. I dobrze, to fajny sposób, ale po chwili idziesz  koniem, czyli dosiadasz, nie pochylasz się i nie stajesz w strzemionach, no to o co chodzi? Klapiesz na siodło jak piłka, czy stoisz w strzemionach. Szczerze to ani to, ani to nie było zbyt płynne, a przez tę zmianę zniknęło piękno galopu. Radzę jeździć w półsiadzie, bo przy tym nie spadasz tak szybko i nie obijesz tyłka, no może uda będą bolały i plecy z resztą też, jednak konik będzie miał wygodniej. Tylko podstawą jest nauczenie się tego. Odpuść sobie teraz galop i ćwicz kłus przez drągi stosując pół-siad. Może późnij będzie lepiej, bo ten potrzebuje WIELKIEJ POPRAWKI!!!   

odpowiedz cytuj
  • korona2001 2012-04-23 16:27:39

Maarynia dzięki za uwagi :)ale nie rozumiem czyli dobrze że zmniejszam nacisk jeźdźca ??a i odnośnie klepania tyłkiem o siodło w pół siedzie to tak nie jest wiem że to tak wygląda ale ja nie czuje że wale tyłkiem o siodło, a może to tak wyglądać. Sama mówię koleżankom że klepią du*pą o siodło a tak nie jest :)

odpowiedz cytuj
  • jadzz 2012-04-23 21:08:44

po za tym.. ustabilizuj ręke..wszystkie rady powyżej potwierdzam.. a tak too.. piękny konik :)

odpowiedz cytuj
  • dunia798260 2012-05-06 16:43:35

Jesteś trochę ruchliwa. Kilka błędów jest, ale z jazdą ci się to wyrobi :)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"