:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jak przekonać rodziców do kupna konia

Dodano: 2013-04-23 14:57:38

• Liliana210 2013-04-23 14:57:38

Witam, chciałabym sie dowiedzieć od niepełnoletnich użytkowników, jak namówili rodziców na własnego konia... Ja jeżdzę już 5 lat, a rodzice dalej mi nie chcą kupić konia, mimo że dysponują odpowiednimi finansami :(

odpowiedz cytuj
  • AmazonkaPlus 2013-04-14 21:53:46

konie to raczej drogi sport, ja też miałam z tym problem, ale radze podejść od innej strony, przedstaw im zalety dla ciebie jako dziecka.właśnie znalazłam coś w internecie co może ci pomóc, bardzo fajnie przedstawione inne strony jeździectwa http://www.horseplanet.pl/nauka-jazdy-konnej-czy-to-sie-oplaca/mam nadzieje, że ci pomoże :)

odpowiedz cytuj
  • Zimnokrwista 2013-04-15 14:59:25

Ja jeżdżę już 9 lat, a mam 14(wiem, że wydaj się to nie możliwe) i nadal rodzice nie dają się namówić- najlepiej zaciągnąć rodziców na jazdę, by sami się zarazili. Potem to będzie tylko formalność   ;-)

odpowiedz cytuj
  • Sandrus 2013-04-15 16:46:56

Ja mam 15, posiadam wlasnego konia Kasztana (rasa malopolska) :) ale niestety jest juz stary ( ponad 25 lat) i nie moge za bardzo juz na nim jezdzic.  Namawiam rodzicow na drugiego bo miejsce jest i niby sie zgodzili ale tak sie zbieraja do kupna ze doczekac sie nie moge...

odpowiedz cytuj
  • horse23 2013-04-28 16:54:46

mów rodzicom ciągle o koniach to może sie zgodzą ;) ja tak robię  i mają mi kupić niedługo:)

odpowiedz cytuj
  • siskiss 2013-04-28 18:45:16

ja "zapodałam" ten temat mamie i usłyszałam stanowcze nie... dlatego zrezygnowałam i postanowiłam - studia,praca w między czasie, odkładanie każdego grosza i po studiach kupno konia.

odpowiedz cytuj
  • Saphira15 2013-04-30 18:56:38

ja "zapodałam" ten temat mamie i usłyszałam stanowcze nie... dlatego zrezygnowałam i postanowiłam - studia,praca w między czasie, odkładanie każdego grosza i po studiach kupno konia.Ja mam taki sam plan na moje ,,końskie" życie. Dlatego szukam kierunku studiów z dobrą płacą. Ale mam dopiero 16 lat, więc jeszcze się pomyśli ;)

odpowiedz cytuj
  • ulik 2013-05-01 08:46:45

Ja mam 30 na karku i własnego konia kupiłam dopiero 2 lata temu oczywiście w tajemnicy przed rodzicami. Jeśli rodzice się na coś uprą to nie ma szans(oni wiedzą lepiej co jest dobre). W wieku 9 lat przeszłam bardzo poważny zabieg na kolano i moi rodzice usłyszeli od lekarzy, że mam dożywotni zakaz uprawiania sportów, tańców i nawet biegania. Oni się tym aż za bardzo przejeli a ja to olałam(kto by tam lekarzy słuchał). W każdym bądź razie mimo wieku ukrywałam  przed nimi fakt kupienia konia przez pnad rok. A jak już się dowiedzieli to bez przerwy wysłuchuję, że powinnam się go pozbyć bo to niebezpieczne. Jeśli twoi rodzice nie chcą się zgodzić to trudno głową muru nie przebijesz, ciesz się faktem, że pozwalają ci jeździć. A jak skończysz 21... w dorosłym życiu człowiek sam decyduje o sobie i wszystko przed tobą :)

odpowiedz cytuj
  • siskiss 2013-05-01 19:38:41

Ja mam taki sam plan na moje ,,końskie" życie. Dlatego szukam kierunku studiów z dobrą płacą. Ale mam dopiero 16 lat, więc jeszcze się pomyśli ;)ja chcę iść na studia psychologiczne ;) za rok matura :D

odpowiedz cytuj
  • siskiss 2013-05-01 19:39:09

Ja mam taki sam plan na moje ,,końskie" życie. Dlatego szukam kierunku studiów z dobrą płacą. Ale mam dopiero 16 lat, więc jeszcze się pomyśli ;)ja chcę iść na studia psychologiczne ;) za rok matura :Di zapewne masz tak jak ja, wszystko zaplanowane co do jednej rzeczy ;)

odpowiedz cytuj
  • Kasia172 2013-05-02 12:08:47

A ja zamierzam wykonywać pracę zwiazaną z konmiNp. być instruktorem ;)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"