:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wywożenie koni na rzeź

Dodano: 2011-12-27 21:06:03

• redakcja 2011-12-27 21:06:03

Co sadzicie o wyworzeniu koni na rzezn?Dla mnie jest to drastyczne i oburzajace ,nie do przyjecia jak ludzie tak moga serce mnie az boli jak o tym pomysle :(

odpowiedz cytuj
  • karmenka 2011-12-27 21:08:20

to jest dramat! temu się trzeba postawić!! tylko (szczerze mówiąc) nie wiem jak. ale to jest straszne, i mam nadzieję, że ludzie to w końcu zrozumieją ;(

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-12-27 21:12:41

Dlatego poruszylam ten temat bo to jest okropne tak nie moze byc...Nie wiadomo jak temu zaradzic,ci ludzie i tak za to zaplaca.A rzeznia powinni sie zajac ludzie obrony praw zwierzaat!.!

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-12-27 21:37:06

no dobrze mnie tez boli serce jak widze takie cos ale czy nie lepiej zabić i żeby już sie koń nie męczył czy lepiej niech stoi w gó***e po kolana w boksie i tam będzie on szczęśliwy ??? najlepiej jak by powstały jakies akcje grupy które by sie zajmowały ( za darmo oczywiście) takimi końmi i doprowadzały je do stanu ""uzytkowego"" no ale tak doprowadza je do stanu użytkowego ale potem trzeba kupic owies słome siano ... a kto na to da pieniadze teraz jest kryzys i naprawde ja wole zeby koń pojechał na rzeź niż był po kolana w błocie i gó***e i jeszcze głodował ... To jest moje zdanie wiec prosze sie go nie czepiać ( jedynie podyskutujmy ) żeby nie było że jestem za rzeźnią ale czasami trzeba no niestety...

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-12-27 21:39:06

a co do obrony prawa zwierząt to co oni do koni sie doczepia a jeszcze by sie musieli doczepić do świń, krów, kur, i wielu innych zwierząt ! Oczywiście bardzo bym chciała żeby nie było wgl. takiego czegoś jak rzeźnia no ale czasami trzeba bo tak bedzie lepiej ...

odpowiedz cytuj
  • Oczy Nocy 2011-12-27 21:57:05

Olka333 mimo wszystko Twoje zdanie jest mądre. Tylko, że powinno być tak że konie (są to zwierzęta tak samo jak świnie czy krowy które jemy bez problemu) powinny być wyworzone już zabite i przewożone w chłodniach a nie że jadą żywe tydzień, męczą się i umierają po drodze :/ Bo to już jest bestialstwo :/

odpowiedz cytuj
  • Wikusioweziowata 2011-12-27 22:16:30

Rzeźnia nie jest taka straszna, to przewóz do niej jest bestialstwem. Tak jak mówi Oczy Nocy - zdecydowanie lepiej by było zabijać konie na mięso np. u nas w Polsce, a wywozić już mrożone do np. Włoch. Jasne, popyt na koninę będzie, bo to prawie jedyne mięso jakie mogą jeść niektórzy chorzy ludzie, np . Diabetycy. Ale niech te zwierzaki umierają godnie...

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-12-27 22:30:23

Tak macie racje ja jestem za uspieniem chumanitarnym (na zastrzyk) niz ma kon czy jakie kolwiek zwierze cierpiec.Przy klad Ruffian uspili ja by nie cierpiala 

odpowiedz cytuj
  • wiktoria0908200 2011-12-28 00:00:28

niech ci zabijają konie sami pójdą na rzeź przecież koń nic złego nie zrobi a nawet jak to nie jego wina !!!

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-12-28 00:07:44

Tak racja przecierz konie tez czuja ,a niech sie wstawia w ich sytuacje.Ale powiem wam  tyle jezeli w gre wchodza pieniadze czlowiek wszystko zrobi dla pieniedzy w tych czasach..

odpowiedz cytuj
  • jestemzlasu 2011-12-28 00:08:17

Wiktoria wyluzuj. A jesz mięsko? Nosisz skórzane buty? Jeździsz w skórzanym siodle? I nie wzrusza cię los tych biednych krówek, świnek, kurczaczków i innych zwierzątek zabijanych żebyś miała co jeść, w co się ubrać i w czym tyłek powozić? Czemu tylko konie?

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"