:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zabawki dla koni do boksu

Dodano: 2011-02-28 15:38:40

• jagienka 2011-02-28 15:38:40

Jaką zabawkę polecacie dla konia do boksu? Lub coś do zrobienia?

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-02-28 16:16:06

Do boksu? Chyba żadnej. Kup mu lizawkę ;)

odpowiedz cytuj
  • arrlena1 2011-02-28 16:23:13

Są różne zabawki do boksu dla konia .Pochodz sobie po różnych sklepach jeździeckich a napewno znajdziesz.

odpowiedz cytuj
  • jagienka 2011-03-03 16:12:17

Ja wiem, ale jakie najbardziej polecacie?

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-03-05 15:56:15

może piłki . ?różne ...mogą być takie mniejsze co się je wiesz gdzieś w boksie,albo dużeee . !takie duże,że koń spokojnie może się nimi bawić-kopać.;)(ale piłki takie specjalne dla koni. ;D)

odpowiedz cytuj
  • jagienka 2011-03-05 18:01:16

no tak, ale czy koń nie będzie się  ich bał?

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-03-05 19:34:14

Widziałam jak koń się bawi taką piłką, miał świetną zabawę. Oczywiście na początku musi spokojnie obwąchać piłkę, pooglądać, sprawdzić, że to nic strasznego.Są małe piłki do boksu i takie ogromne, którymi koń może się bawić na większym terenie, np. pastwisku. Z małą piłką też nie należy od razu do boksu, bo koń w życiu tam nie wejdzie jak coś takiego wiszącego zobaczy ;)) Najpierw można taką piłkę zawiesić na ogrodzeniu pastwiska - koń z ciekawości na pewno podejdzie i sprawdzi co i jak. Potem widząc dokładnie tę samą piłkę zawieszoną w boksie będzie już spokojniejszy :)

odpowiedz cytuj
  • arrlena1 2011-03-05 20:26:48

Moje koniki bawią się takimi piłeczkami dużymi dmuchanami.Do boksu czasmi im wkładam ale myślę, że lepiej by było taką do boksu jest taka mała z uczwytem.Ale jak się boi to można odczulić :)

odpowiedz cytuj
  • jagienka 2011-03-06 15:58:51

w sumie też prawda. a nie lepiej kupić piłkę duża dla ludzii dać koniu niz zapłacić więcej za podobną w sklepie jeździeckim. co o tym sądzicie?

odpowiedz cytuj
  • redakcja 2011-03-08 00:51:41

No ja nie wiem, czy taka piłka dla koni nie jest przypadkiem wykonana z mocniejszego materiału, przewidzianego na nadepnięcia kopytami czy ugryzienia końskimi zębami. Bo jakby taka piłka dla ludzi miała koniowi pęknąć to wyobrażam sobie jego panikę.. Nie wiem, ale tak sądzę, że chyba są zrobione z materiału np. o większej grubości.. ?

odpowiedz cytuj
  • doma27 2011-03-08 15:37:53

najpierw sprawdź czy koń lubi zabawki. W "mojej" stajni jedna dziewczyna kupiła koniu piłkę na sznurku... jej koń gdy tylko ją zobaczył cofną się i stal w tyle boksu...a o tym żeby podszedł chociaż na 1 krok nie było mowy, NAWET NA OWIES!!! i drugi przypadek inny koń który dostał piłkę to po kilku minutach zabawy tak się na nią wkuł że chcąc ją kopnąć rozwalił drzwi od boksu... NIE POLECAM!!!!!

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"