:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zakup sprzętu jeździeckiego przed zakupieniem konia - czyli jak rozłożyc wydatki w czasie

Dodano: 2013-10-23 11:24:22
: Rekreacja konna

• Dziunia87 2013-10-23 11:24:22

Witajcie, prosze o porady jaki sprzęt mogę powoli zacząć kupować nim wybiorę i zakupię odpowiedniego dla mnie konia. Wiadomo poszukiwanie konia potrafi trwać długo, dlatego też czas ten chciałabym wykorzystać na zakupienie tego co niezbędne ... I tak oprócz całego sprzętu do czyszczenia konia, lonży, bata itp. to co jeszcze mogę zakupić, co jest takie uniwersalne dla każdego konia... Bo siodło itd. to już wiadomo kupuje się "pod konia". Myślę, że taki wątek może się przydać także innym chcącym rozłożyć wydatki w czasie :) Dzięki i pozdrawiam Sylwia

odpowiedz cytuj
  • siskiss 2013-10-23 12:58:46

np. - czaprak, jeśli będziesz kupować konia większego, to czaprak full, - uwiąz,- środki do pielęgnacji,- strzemiona i puśliska

odpowiedz cytuj
  • Dziunia87 2013-10-23 13:18:32

Myślałam jeszcze o kantarze.. jak sądzisz?

odpowiedz cytuj
  • siskiss 2013-10-23 20:06:52

Myślałam jeszcze o kantarze.. jak sądzisz?też, podobnie jak z czaprakiem, jak duży koń, to kup fullnasunęło mi się coś jeszcze :D- owijki,- ochraniacze,- napierśnik, żeby się siodło do tyłu nie przesuwało ps. tak z czystej ciekawości kiedy chcesz kupić konia? jakiej rasy ? do jakiego "przeznaczenia" ? wrzucisz fotki, jak już kupisz ? ;)

odpowiedz cytuj
  • Dziunia87 2013-10-23 23:19:34

Dzięki za kolejne wskazówki :)Z kupnem konia to jest raczej taki długoterminowy plan. Jestem po studiach, od 3 lat mam stałą pracę i w końcu mam trochę więcej czasu dla siebie, jak i również możliwości finansowe pozwoliły mi wrócić do mojej największej pasji - jeździectwa. Właściwie to teraz uczę się od początku  jeździć, od listopada zaczynam naukę w szkole na kierunku "Technik - hodowca koni", aby nabyć również wiedzy merytorycznej :)Chcę by to wszystko miało ręce i nogi :) I na pewno z zakupem konia poczekam do momentu, kiedy skończę tę szkołę i w międzyczasie zdobędę możliwie jak najwięcej doświadczenia w obejściu, opiece itp. z końmi...Jakiej rasy miałby to być koń? Hmmm.. na pewno ciepłokrwisty... z przeznaczeniem na konia rekreacyjnego i przyjaciela :) A jak kiedyś się już takowy pojawi, to oczywiście podzielę się z Wami taką nowiną :D W między czasie chcę po prostu kompletować niezbędny sprzęt dla konia (taki uniwersalny), bo to jeszcze bardziej będzie mnie zbliżać do realizacji jednego z największych marzeń :)PozdrawiamSylwia

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"