:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Znacie tanie internetowe sklepy jeździeckie?

Dodano: 2012-06-10 12:38:49

• Roxi 2012-06-10 12:38:49

Cześć! Jeśli taki temat był to przepraszam, ale patrzyłam w wyszukiwarce i nie znalazłam nic. Znacie jakieś tanie i dobre internetowe sklepy jeździeckie? Chodzi mi aby sprzęt do pielęgnacji konia był tam tani (szczotki itp.), ponieważ zamierzam sobie kupić kilka rzeczy do pielęgnacji konia i chcę by było tanio. :)

odpowiedz cytuj
  • Horsemanship2 2012-06-10 13:30:43

www.amigo-konie.pl - tanie rzeczy i jakościowo dobrewww.gnl.pl - nie wszystko takie "tanie", ale poszukaj.. jest fajny zestaw do pielęgnacji za ok. 35złwww.sklepczarnykon.pl - są tańsze rzeczy np. zestaw za 19zł, ale nic nie mam z tego sklepu, więc nic nie mogę napisać o jakości Również poszukaj na allegro.. Nieraz sa różne szczotki tańsze, niż w sklepie... : ))

odpowiedz cytuj
  • Gracjunia 2012-06-10 17:41:39

www.allegro.pl mi się ten sklep bardzo podoba są tam tanie rzeczy i dobrej jakości.Ostatnio kupiłam sobie gumeczzki do grzywy i ogona  za 7 albo 8 zł ( nie jestem tego pewna na100%) :-D

odpowiedz cytuj
  • kara190597 2012-06-10 18:34:54

polecam okser.pl możesz tam patrzeć na produkty pod względem ceny i np. te najtańsze a potem coraz droższe .kiedyś widziałam tam szczotki plastkikowe nawet za chyba 3 zł

odpowiedz cytuj
  • korona2001 2012-06-10 20:54:57

Może galopada, gnl, okser, amigo, Rumaksklep, allegro :)

odpowiedz cytuj
  • Miskaaa 2013-06-10 13:39:19

www.horsespace.sklepna5.plŚwietny sklep i osoba obsługująca :)!

odpowiedz cytuj
  • mitrusek 2013-06-17 17:53:53

W sumie na Allegro znajdziesz wszystko. Kwestia skorzystania z "pewnej" oferty, bo artystów nie brakuje.A jak nie to dość tani ale na pewno pewny sklep http://konie.sklep.pl. Ja tam kupowałem OGŁOWIE i CZAPSY i są OK. A jak wpiszesz w Google sprzęt jeździecki sklep to znajdziesz od groma takowych, bo coraz ich w PL więcej :)

odpowiedz cytuj
  • amex123 2014-01-06 01:19:49

Polecam sklep Jonika.pl , kupiłem u nich witaminy dla koni i jestem zadowolony bardzo.

odpowiedz cytuj
  • iwona88 2014-01-30 15:55:26

Mój ulubiony to konioteka.eudziała od dawna, ja i moi znajomi się tam zaopatrujemy i nigdy nie mieli problemów

odpowiedz cytuj
  • KaskaK 2014-03-21 17:31:20

Polecam http://strawhorses.pl/ Mają niskie ceny i ekspresowa wysylke ;)

odpowiedz cytuj
  • Dembi 2014-03-26 14:39:29

Sklepów jeździeckich czy to internetowych czy stacjonarnych niestety zbyt wielu nie ma. Sklep jeździecki Horsepol znajdujący sie w Warszawie napewno jest godny polecenia. Co prawda zajmują się produkcją tylko niektórego asortymentu, ale za to wszystko robią pod konkretne zamówienie, czasami być może trzeba troszkę dłużej na coś poczekać, ale dostaje się gwarancje, że produkt będzie dobry, dla zainteresowanych namiar http://horsepol.pl/  Pozdrawiam wszystkich fanów koni :-)

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez galopuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

z siedzibą w ,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"